לכל הגיימרים שלא יכולים לחכות לסוף החודש, או ליתר דיוק ל-29 לחודש כדי לשים יד על משחק ה-FPS הכי מצופה של השנה, Batllefield 4, יש לנו בשורות טובות עבורכם. החל מאמש, ה-4.10, ניתן להוריד את בטא המולטיפלייר(רב משתתפים) של המשחק בחינם עבור הקונסולות PS3 וה-Xbox360, ועבור המחשב האישי. הבטא נותן טעימה מחוויית המולטיפלייר של המשחק, וניתן לשחק בו במפת "Siege of Shanghai", אותה מפה אליה נחשפו הגיימרים הסקרנים שביקרו בתערוכת הגיימינג הגדולה שהתרחשה ביוני, E3, או שצפו בסרטונים שעלו ל-YouTube.

המשחק בבטא יאפשר לשחק בשני מצבים – מצב Domination, שבו השחקנים נלחמים על השגת הדגל של הקבוצה היריבה ועל שמירתו, ומצב Conquest שבו השחקנים ילחמו כחלק מקבוצה לכבישת שטחים. במשחק החדש ניתן לראות שינוי במנוע הגרפי ושיפורים רבים במשחקיות, כגון פיצ'רים ואלמנטים רבים ששופרו וצורפו כמו לדוגמה " Levolution and Amphibious Assault" שכלול בבטא. שחקנים שירצו לשמור על הישגיהם בבטא ולהמשיך מאותה נקודה בה הפסיקו בגרסה המלאה של המשחק אותה יקנו, יוכלו לעשות זאת בתוספת תשלום.

הבטא זמין להורדה  ב-PlayStation Store ב-PS3, ב-Xbox Live ב-Xbox360 ובחנות ה-Origin של EA עבור המחשב האישי, ושוקל 1.6Gb. הבטא אמנם הייתה זמינה באופן אקסקלוסיבי כבר החל מיום שלישי, ה-1.10, עבור הלקוחות אשר רכשו את גרסת ה-Premium של המשחק הקודם בסדרה, Battlefield 3, ועבור אלו שביצעו הזמנה מוקדמת למשחק החדש, אך כעת כל אחד יכול לשחק בה. הבטא תהיה זמינה עד ה-15.10, כמעט שבועיים לפני יציאתו של המשחק החדש.

המשחק יוצא לחנויות ב-29 באוקטובר עבור ה-PS3, ה-XBOX360 והמחשב האישי בארצות הברית, וב-31 באוקטובר באירופה. עבור קונסולות הדור הבא, ה-PS4 וה-XBOX One, המשחק יהיה זמין ב-12 בנובמבר בארצות הברית וב-29 בנובמבר באירופה. ללא ספק, יהיה לסדרת Call Of Duty קרב קשה מאוד השנה, והם יצטרכו להתאמץ מאוד על מנת להציג הישגים נגד משחק המצליח של EA.

להורדה, באתר הרשמי.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HZkRbBSyrI4