יוביסופט (Ubisoft) הכריזה על משחק פעולה חדש בשם ATOMEGA. המשחק יושק למחשב האישי בעוד שבוע, ב-19 בספטמבר, ויוצע למכירה דרך שירות המשחקים Steam. המשחק, שלא נחשף עד כה, מפותח בידי הסטודיו רפלקשנס (Reflections) האחראי ללהיטי האינדי Grow Home ו-Grow Up. הוא מציג סגנון ואווירה יוצאי דופן, ואפילו במידה מסוימת משחקיות מרובת משתתפים ייחודית, שלא בטוח שיתאימו לכל טעם אך בוודאי יבדילו אותו ממשחקי זירת לחימה אחרים.

במהלך הקרבות ב-ATOMEGA נדרש השחקן, מעבר כמובן לצורך לחסל את יריביו, לאסוף משאבים בעזרתם הוא יכול לגדול ולפתח את דמותו. במהלך קרב אחד עשוי השחקן להתנסות בשבע דמויות שונות, החל ב-'אטום' זעיר וחד קובייתי ועד למפלצות ענקיות שמורכבות מעשרות קוביות, המשאבים של המשחק. בקרבות מרובי המשתתפים יוכלו להשתתף עד שמונה שחקנים במקביל.

"זהו קץ כל הזמנים", מתארים ביוביסופט את העלילה. "המציאות נעלמת, והכל הופך לצורת חיים חדשה ופוסט-ביולוגית. בזמן שחוקי הפיזיקה מתעוותים, ה-EXOFORMS נלחמים עבור כיף ושליטה, ומשחזרים שוב ושוב את רגעיו האחרונים של היקום בשדה הלחימה האינסופי".

ההכרזה כאמור מפתיעה משהו. החברה לא ניסתה לבנות את עניין הקהל בתערוכות ומסיבות עיתונאים, כך שייתכן ש-ATOMEGA הוא מבחינת יוביסופט בעיקר ניסוי מסקרן.