מחשב-הכל-יכול של אסוס (Asus) שהוצג ב-CES 2014 מצליח להביא את כל יכולות המחשב הנייד והטאבלט לעולם אחד. ה-Transformer Book Duet מאפשר שימושיות מרובה בצורתיו השונות ויכול להיות פעם אחת מחשב נייד ופעם אחרת טאבלט הפועל על מערכת האנדרואיד או מערכת ה-Windows 8, ולעבור בניהם בלחיצת כפתור.

המחשב פועל על טכנולוגיית ה-Dual OS של אינטל שהוצגה לראשונה גם כן בתערוכה ומאפשרת לשלב את מערכת האנדרואיד במחשבים ניידים ובעתיד אף תאפשר הפעלת אפליקציות ישירות מ-Windows. החלפת המערכות מהירה מאוד והיא מתבצעת בתוך 4 שניות בלבד.

המחשב רץ על חומרה משתנה בהתאם למחירו המתחיל ב-$599 ועד $699 למעבד Core i7  יחד עם 4GB של RAM, דיסק פנימי 128GB וחריץ microSD. המסך בגודל של 13.3 אינץ’ מסוג IPS המגיע ברזולוציה של  1366×768 לדגם הבסיסי או Full HD לדגם היקר. המקלדת משלבת גם דיסק 1TB לזקוקים לנפח הגבוה וכן יציאת רשת, USB ו-HDMI. משקלו הכולל עומד על 1.9 ק”ג.

המחשב הינו הסנונית הראשונה לטכנולוגיה של אינטל ומשלב בין שני העולמות ובהמשך השנה נראה פתרונות נוספים שכאלה אשר יציפו וודאי את השוק. צפו בוידאו הדגמה מהתערוכה של AndroidAuthority