קטגוריית הטאבלטים הקטנים כבר פורחת, את זה אנחנו יודעים אבל מה לגבי טאבלטים הפועלים כסמארטפונים גדולים? סמסונג הכריזה בברצלונה על ה-Galaxy Note 8.0 המאפשר ביצוע שיחות, וגם Asus בשותפות עם אינטל הכריזה על ה-FonePad הכולל חריץ לסים דור 3 לגלישה ושיחות.

המכשיר מבוסס על המעבד החדש וכפול הליבה Atom Z2420 של אינטל במהירות 1.2GHz וכולל זיכרון RAM בנפח 1GB, אחסון פנימי בנפח 16GB עם חריץ הרחבה תואם microSDHC, מצלמות בעלות חיישני 3 מגה-פיקסל ו-1.2 מגה-פיקסל מאחור ומלפנים, בהתאמה, מסך IPS ברזולוציית 1,280×800 וסוללה בקיבולת 4,270mAh.

מדובר בטאבלט קטן מימדים יחסית אשר מתחרה על קטגוריה זו גם בתג מחיר נמוך יחסית – $249, מעט יקר יותר מהנקסוס 7 שכמובן בלי אפשרות לתקשורת דור 3 ויקר עוד יותר מה-HP Slate 7. הוא צפוי להגיע לארה”ב בעוד כחודש וחצי וגם אלינו בהמשך.

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.