חדשות טובות לכל בעלי הטאבלט-נטבוק ה"רובוטריק" של Asus. החברה צייצה בחשבון הטוויטר הרשמי שלה כי העדכון לגרסת אנדרואיד 3.2 יהיה זמין להורדה החל מה-28 ליולי. בהחלט מדובר בחדשות משמחות שכן העדכון הגיע תוך זמן קצר מאז ההכרזה הרשמית עליו ותחילת הופץ לראשונה על המוטורולה Xoom.

כרגע עוד טרם לדעת אם העדכון מביא עימו שיפורים מעבר לאלו שדיווחנו עליהם בעבר: בניהם צמצום דרישות הסף החומרתיות כך ש-Honeycomb תוכל לרוץ גם על טאבלטים בעלי מסך של 7" ומעלה ומצב תאימות לאפליקציות אשר לא נכתבו לטאבלטים וכעת אנו יכולים לבחור האם להגדיל את האפליקציה כך שתתאים למסך או למתוח אותה למצב מסך מלא.

כידוע, מכירות ה-Transformer עלו על כל הציפיות ונכון לעכשיו עדיין מדובר בטאבלט האנדרואיד המצליח ביותר, שכן בארה"ב הביקוש לטאבלט של Asus עדיין גבוהה וישנן מספר חנויות אשר מתקשות להחזיק אותו במלאי. נחמד לראות כי Asus לא נחים על זרי-הדפנה ודואגים לשמור על המכשיר מעודכן, כולי תקווה כי רצף העדכונים יישמר גם כאשר יושקו ממשיכי דרכו ה-Eee PadFone וה-Eee Pad Slider וכי נזכה לראות בעתיד גם עדכון לגירסת Ice Cream Sandwich.

בצד הישראלי טרם ברור אם רונלייט אשר משווקים בארץ את ה-Transformer באופן רשמי ידאגו לעדכן את המכשיר לגרסה האחרונה, אך חשוב לציין כי הם כן עמדו בהבטחתם לעדכן את המכשירים לגרסה 3.1. ונקווה כי העדכון יגיע גם דרך המשווק הרשמי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.