אסוס נכנס גם לשוק הפאבלטים עם מכשיר חדש בשם Fonepad Note 6E. אם חיפשתם דימיון למכשיר ה-Galaxy Note של סמסונג, אז נמצא אותו לא רק בשם, אלא גם ביכולות, ונראה כי היצרנית הטיוואנית בחרה ללכת על רעיון זהה לזה של סמסונג.

ה-Fonepad Note 6 מצויד במסך 6 אינצ’ Full HD מסוג IPS, ופועל על מעבד ה-Intel Atom Z2580 בתדר 2Ghz, זאת במקום השימוש של היצרניות במעבדי Qualcomm. לצד זאת הוא מגיע עם זיכרון 2 ג’יגה RAM, מצלמה 8 מגה פיקסל בגבו תומכת וידאו ב-HD, סוללה בהספק של 3200mAh ומשקל כבד להפליא של 210 גרם.

אסוס גם הוסיפה למכשיר את עט הסטילוס ואיתו מספר אפליקציות על אנדרואיד 4.2 אשר הותאמו במיוחד בשבילו כמו ה-Smart Crop המאפשר לסמן ולהעתיק כל תמונה על המסך, Smart Peek להפעלת אפליקציות בזריזות ועוד.

נראה כי אסוס מאוד מעוניינת להיכנס ולהתחרות בסמסונג עם ה-Fonepad Note 6, רק שהוא גדול וכבד יותר מזה של המתחרה הקוריאנית, והשאלה העיקרית האם הוא יהיה גם זול יותר.

Asus FonePad 7
עוד הציגה החברה גם גרסה מעודכנת לטאבלט ה-FonePad 7. גרסת 2014 של המכשיר מציגה בעיקר מפרט משודרג כמו מעבד Intel Atom Z2560 כפול ליבה החדש יותר, מצלמה 5 מגה פיקסל עם צילום וידאו Full HD, ומסך 7 אינצ’ 1280×800. כמובן נשארת גם תקשורת הדור 3 לשיחה וגלישה למעוניינים.