מפתחת המשחקים הגדולה Gameloft, נמצאת בהשקות רבות של משחקים חדשים ביניהם- Modern Combat 5 ו- Gangstar Vegas. חובבי משחקי המרוץ שבינינו ישמחו לשמוע כי החברה, בנוסף לכל אלו, מתכוונת להוציא ביולי את הגרסה החדשה של Asphalt- Asphalt 8: Airborne, שתכלול מפות חדשות, מכוניות חדשות, וכמובן, רזולוציית משחק גבוהה עם אפקטים חדשים. המשחק יושק כבר בקיץ הקרוב ומחירו יעמוד על3.90 שקל בלבד כשישוחרר לחנויות האפליקציות באנדרואיד ו-iOS.

המשחק יכלול 8 מסלולים, כאשר 7 מתוכם חדשים לגמרי. הכבישים של לונדון, הרחובות הספוגים מים של טוקיו, ועוד. המפה השמינית, היא גירסה מחודשת של מונקו, מאספלט 7, שכנראה נשארה על מנת להניח את דעתם של אוהדי הגרסה הקודמת. הרכבים החדשים במשחק ככל הנראה לא יפתיעו, ויכללו מכוניות של חברות העילית- למבורגיני, פרארי, בוגאטי, מרצדס, דוקאטי, פגאני זונדה ועוד רבים. אך כמובן שמראה המכוניות יתעדכן  וייתן תחושה של מכונית אמיתית יותר.

asphalt-8-airborne-04

אספלט 8 יכלול פיצ'רים מיוחדים של אפשרויות למשחקים רבי- משתתפים (multiplayer) , טייקדאון מוד (Takedown mode) חוזר, וישנם עכשיו גם שני מצבים למשחק רב משתתפים שנכללים בו והם גייט דריפט (Gate drift) ואינפקטד (infected). בגייט דריפט, אתם תאתגרו את חבריכם, במרוץ דריפט, אשר בו אתם וחבריכם תנסו לעבור דרך שערים כפולים, כאשר כל מעבר בשער מעניק כסף בהדרגה. באינפקטד, אחד מכם, יתחיל כנגוּע (ומכאן השם- infected), כאשר מטרתו היא לגעת ברכב אחר לפני סוף המרוץ. אמנם נשמע פשוט, אך בהחלט לא. למשתתף הנגוע יש 20 שניות בלבד כדי להעביר את ה'נגע' למתחרה, לפני שהוא מודח (נוקאאוט) מהמשחק. באפשרות המולטיפלייר, ישנה האפשרות לשחק עם חברים, אפילו כשהם לא מחוברים. כלומר, ניתן לשחק על פי התוצאה הטובה ביותר הקודמת שלהם במסלול.

אין צורך להכביד במילים, הטריילר לפניכם:

כתב: יהונתן לינדל‎