חברת ארכוס הצרפתית (Archos) נכנסת גם לתחום הטלוויזיה ומכריזה על  ARCHOS TV connect ההופך כל טלוויזיות HD לטלוויזיה חכמה מבוססת אנדרואיד.

שלט חכם
בשונה מרוב מוצרי האנדרואיד TV בהם השליטה עם עכבר או מקלדת, בארכוס פיתחו שלט ייעודי המאפשר גישה נוחה ליישומים והאפשרויות מבלי להסתבך יותר מידי. השלט בנוי כמעין בקר שליטה המשולב עם מקלדת QWERTY מלאה המאפשר שימוש במחוות מגע, צביטה לזום, מולטי-טאצ’ וסוויפ כאילו מדובר Archos TV Connect  remoteבטאבלט, זאת בשימוש בזיהוי תנועות כמו בבקר הקינקט. השלט כולל מקשי אנדרואיד שונים וקיצורים מהירים וכן כפתורי שליטה במשחק.

פרט ליכולות השונות של מערכת האנדרואיד כמו גלישה באינטרנט, הורדת אפליקציות ועוד, ב- ARCHOS TV connect התמקדה ארכוס ביכולות מדיה ומשחקים באמצעות 700,000 המשחקים הקיימים בחנות הגוגל פליי בשילוב של בקר המשחק המאפשר התאמה של הכפתורים לנוחות מירבית. המצלמה בחזית המכשיר מצלמת באיכות HD לשיחות וידאו בסקייפ ועוד וכן ישנו ממשק ייעודי עבור תכני מוזיקה ווידאו. המכשיר מתלבש על קצה הטלוויזיה בחלק העליון ומתחבר בחיבור HDMI. הוא תומך בניגון וידאו 1080p ומגיע עם תקשורת WiFi, ורץ על מערכת האנדרואיד 4.1.

ARCHOS TV connect יוצג בתערוכת CES בשבוע הבא ומחירו יעמוד על $130.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.