בין אם אתם ישנים הרבה או מעט, ודאי תסכימו כי לשינה איכותית סגולות רבות: היא חשובה לבריאות אך גם משפיעה רבות על התפקוד שלנו ביום המחר. ריכזנו חמש אפליקציות איתן נוכל לשפר דבר או שניים בהרגלי השינה שלנו.

1.Sleep Better

את המכשיר תצטרכו להניח בסמוך לכרית, וכדי למנוע סכנות קרינה מומלץ שתעבירו אותו למצב טיסה. בעזרת החיישנים השונים של הסלולרי תעקוב האפליקציה אחר איכות השינה ותציג נתונים רבים מהם תלמדו מה כדאי לשפר בשנתכם. בגרסה בתשלום תהנו משעון מעורר שיצלצל מתי שתסיימו מחזור שינה וכך תקומו רעננים יותר.

להורדה: אנדרואיד | iOS

2. WakeMode

עבר עליכם יום ארוך ומרגישים ש"נגמרה לכם הסוללה"? בהתבסס על הרגלי השינה תציג האפליקציה כמה אחוזי אנרגיה נותרו בגופכם, ממש כמו חיווי הסוללה שבסמארטפון. היא גם תיתן לכם טיפים כיצד לצבור עוד אנרגיה וגם תציע מתי כדאי ללכת לישון.

להורדה: אנדרואיד | iOS

3. Go To Bed

שוב נשארתם לעבוד על המחשב ומצאתם את עצמכם ישנים שעתיים בלילה? עם האפליקציה הזו תוכלו לקבוע תזכורת מתי ללכת לישון. האייפון יודיע לכם שהגיע הזמן "להתקפל למיטה" וגם תוכלו לעקוב אחר זמני השינה שלכם ולשתף עם חברים.

להורדה:  iOS

4. Twilight

האור הכחול שנפלט מהמסכים משבש את פעולת הורמון ה"מלטונין", זה המופרש בגופנו ומסייע בהירדמות. אם תרצו לעבור על הפיד רגע לפני השינה, תוכלו להפעיל את מסנן אור כחול המובנה בגרסאות האחרונות של מערכות ההפעלה. אם לא מצאתם אפשרות כזו – זו אחת מהאפליקציות שמאפשרות זאת.

להורדה: אנדרואיד

5. Sleep Talk Recorder

רבים מדברים, שרים, נוחרים או משמיעים קולות לא ברורים תוך כדי שינה. עם הפעלתה, תחל האפליקציה להאזין לחדר שבו אתם ישנים. אם תשמיעו קול כלשהו היא תקליט אתכם ואם תרצו תוכלו לשתף את הקטע במצעד הקטעים המצחיקים ששותפו מכל העולם.

להורדה: אנדרואיד | iOS

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.