חודשים ארוכים של ציפיות ושמועות עומדים להגיע לסיומם, עם הגעתה של הזמנה חדשה לאירוע אותו תערוך אפל ב-10 לחודש. על פרטי ההזמנה, לא ניתן לדעת בדיוק מה ייחשף באירוע, אך מספיק להביט בשמועות האחרונות, בתמונות ובסרטונים, כדי לנחש.

ההזמנה צבעונית, בדיוק כמו זו שקדמה לה והזמינה את כולנו לאירוע המפתחים האחרון, WWDC 2013, ושלא כמו אלו שקדמו לה. הדבר הראשון הנראה בה את הדמיון והרמזים ל-iOS 7, מערכת ההפעלה החדשה והצבעונית של החברה שכרגע נמצאת בבטא השישית. ההזמנה מורכבת מעיגולים צבעוניים, מעליהם לוגו של אפל ומתחתיו הכיתוב "זה אמור להבהיר לכולם את היום".

אפל צפויה לחשוף באירוע, פרט לאייפון חדש (כנראה 5S), גם אייפון מוזל, שכרגע קיבל את השם iPhone 5C, ויהיה מיוצר מפלסטיק במקום אלומיניום. מפרטו המדויק של האייפון 5C עדיין מטושטש ולא ברור, אבל, כמו שכתוב בהזמנה, בקרוב הכל יתבהר. מעבר לכך צפויה אפל לחשוף את האייפון 5S, שאם להסתמך על השנים הקודמות הוא יהיה אייפון 5 משודרג ולא שיפור משמעותי, ואולי גם דור חדש של מכשירי אייפוד.

סיכויים נמוכים יותר שנראה באירוע מכשירי אייפד חדשים, אליהם נקבל הצצה בוודאי בחודשים הקרובים, ומכשיר אייפד מיני עם תצוגת Retina. כמו כן היו שמועות רבות על שעון חכם מבית אפל, iWatch, אך גם אותו סביר להניח שלא נראה.

המכשירים החדשים צפויים להשתחרר לחנויות שבועות ספורים לאחר ההכרזה (בערך שבועיים, אך אין לדעת) ובדרך כלל באירועי ההכרזה על מכשירים חדשים אפל גם משחררת את גרסאת ה-GM, גרסאת המפתחים האחרונה של מערכת ההפעלה שלה שנמצאת בבטא, השנה מדובר על iOS 7. גרסאת ה-GM צפויה להשתחרר למפתחים כבר בערב האירוע, כאשר הגרסא המלאה תגיע כמה שבועות אחרי, ימים בודדים לפני השקת המכשירים החדשים שיגיעו עם iOS 7 מובנית.

ה-10 לחודש הוא יום שלישי הבא, השארו מעודכנים.

-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.