הזמנה לאירוע שלא IPhone 7

אפל (Apple) שלחה הערב הזמנות לאירוע המדובר שלה, שייערך, כפי שנאמר בשמועות, ב-7 לספטמבר.

כותרת האירוע מרמזת, מלבד התאריך, כנראה גם על מה שיוצג בה: "נתראה בשביעי" (See you on the 7th) נכתב בהזמנה, אשר מרמזת, כך נראה, גם על מכשירי האייפון החדשים, iPhone 7 Plus, iPhone 7 ואולי אפילו iPhone 7 Pro.

עוד עולה מהשמועות כי אפל תציג באירוע רענון לליין המחשבים שלה. ה-MacBook Pro, לדוגמא, לא קבל רענון כבר כמה שנים ולכן סביר להניח כי נראה רענון גדול גם למוצרים אלה. ספקולציות ברחבי הרשת טוענות שהעיגולים שמעטרים את ההזמנה מעידים על כך שאפל תציג באירוע גם את ה-Apple Watch 2, שיהיה עגול.

עוד באירוע נזכה כנראה לשחרור של הבטא הסופית של iOS 10 (שנקראת Gold Master) וכן נקבל את תאריך ההפצה של הגרסא לקהל הרחב. האירוע יתרחש באולם האירועים Civic Auditorium בסן-פרנסיסקו, ב-7 לספטמבר בשעה 8 בערב בשעון ישראל.

לכל השמועות והדיווחים על iPhone 7 כאן באתר.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • Ron

  אין על אפל בתכלס
  מחכה לאייפון 7 ולהעיף ת 6 פלוס

 • נדב

  תמיד יש מה ללמוד מהתמונה, כמו שסמסונג עשו עם הנוט 7 שהעיגול רמז על סורק הקשתית.
  בוא נראה אתכם אני אתחיל:

  1. ניתן לראות בבירור את החלק העליון של התפוח של אפל – אם מסתכלים בצורה כללית על האורות המטושטשים (רואים את העלה ושתי ירחים עליונים של התפוח).

  2. הצבעים שאפל בחרה לאורות המטושטשים מזכירים את הצבעים של סירי אני בטוח שיש קשר ואני כבר רואה בעיני רוחי איך בטריילר של האייפון הבא האורות האלו הופכים ל-"פס קליטת הקול" של סירי… כנראה יכריזו שמעכשיו סירי פתוחה לאפליקציות צד שלישי וגם שיפור בכך שסירי תבין הקשר (Context) כנראה אפל עושה את זה לפני ההכרזה של גוגל על Google Assistant שראינו שהיא מנצחת את סירי בפן הנ"ל.

  3. כמו שכבר גילו אפשר להבין מהתמונה שבוודאות הסדרה הזאת תיקרא 7 על פי תאריך ההכרזה ה-'מפתיע' שאפל בחרה. לא שיש לה הרבה ברירות לגבי שמות לסדרה…

  4. מסתמן שיפור גדול במצלמה, וזאת על סמך הבוקה לכאורה שהאורות המטושטשים יוצרים ככה שכנראה המיקוד של המצלמה בצילום מאקרו כנראה יהיה מטורף או שפשוט המצלמה תצליח להתמקד על אובייקטים גם בתנאי תאורה קשים כמו חושך גם הרקע החשוך מרמז על תנאי תאורה קשים (לכאורה).
  (יכול להיות שאפל רמזה את השיפור במצלמה במילים "נראה אותך")

  כנראה שהאפל רוצה להיכנס חזק במצלמה של הסדרה השביעית של הגלקסי.
  כמובן שהכל בעירבון מוגבל ואילו רק השערות… 🙂

 • Ghost Rider

  אני לא מבין איך אנשים בשנת 2016 עדיין קונים אייפון…

  • iphone1000

   קונים ועוד איך כי זה מכשיר מצוין ומספק לכל אחד

 • orel naftaliav

  יש זה ביום הולדת שלי😄

  • Ghost Rider

   תוכל אז לפנק את עצמך באייפון

   • Ryan ッ

    תמשיך לבכות.

    • Ghost Rider

     אני לא צריך לבכות עם הנוט 5 שלי

     • Ryan ッ

      פחחח