מוצרים חדשים בדרך: אפל מתכננת אירוע הכרזה על מוצרים חדשים שייערך בעוד כשבועיים, ב-16 לאוקטובר (ה'), כך לפי הדיווח ב-Recode. באירוע צפויה החברה להכריז על מכשיר ה-iPad החדש, סדרה חדשה למחשבי ה-iMac וכן שחרורה באופן רשמי של מערכת ההפעלה השולחנית הבאה מבית החברה, OS X Yosemite.

הארוע, שאומנם לא אושר באופן רשמית על-ידי אפל, אך דווח על ידי אחד הגורמים המקורבים לחברה, צפוי להיות מטבע הדברים, הרבה יותר אינטימי מאירוע חשיפת צמד מכשירי האייפון החדשים. עדות ראשונה לכך היא מיקומו של הכנס שייערך הפעם באודיטוריום העירייה בעיר קופרטינו – מקום מושבה של החברה, שקטן בהרבה ממרכז פלינט לאומנויות בו נערך  האירוע הקודם ומכיל גם מספר מצומצם יותר של מקומות ישיבה.

מרבית האירועים והכנסים אותם ערכה החברה התרחשו לרוב ביום בימי שני ושלישי, לכן זה נשמע מעט מוזר האולם שאפל בחרה לערוך דווקא את האירוע המדובר ביום חמישי, כך שהכל עוד פתוח. עם זאת, הדיווח מציין כי אירועיה של אפל נערכו מאז ומתמיד ללא התראה מוקדמת.

על פי כל ההערכות, צפויה החברה להכריז על ממשיך דרכו של האייפד אייר הראשון – iPad Air 2 וכפי הנראה גם ליין חדש למחשבי ה-iMac. באשר לדגם האייפד החדש, אנו סבורים כי אפל מתכננת להוציא גם גרסה מוזהבת לטאבלט החדש, כפי שעשתה עם מכשירי ה-iPhone 5S ו-6 וכן לכלול את מנגנון ה-Touch ID שהוטמע לראשונה ב-iPhone 5S. ליין מחשבי ה-iMac החדשים צפויים לקבל סוף סוף תמיכה גם הם בתצוגת הרטינה ובנוסף, צפוייה החברה לשחרר באירוע זה גם את מערכת ההפעלה השולחנית הבאה – OS X Yosemite, שהוכרזה ב-WWDC 14 לפני מספר חודשים.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.