רק לפני מספר שעות אפל (Apple) שחררה את עדכון ה-iOS 10 למכשירי האייפון השונים, אולם מתברר כי העדכון לא עובר חלק ואף גורם לבעיות קשות עוד יותר.

זה התחיל בבעיה ב-iTunes שם משתמשים התלוננו כי ההורדה איטית ונתקעת, לא דבר חריג במיוחד וחוזר לרוב בכל שנה. אולם חלקם טוענים שהם מקבלים הודעות שגיאה בתוכנה וכלל לא מצליחים לשדרג. הבעיות היותר חמורות צצו למי שכבר הצליח להוריד את העדכון ולשדרג, ומתלונות שעולות מתברר כי העדכון גורם להשבתת המכשיר.

ברשת נפוצו בשעות האחרונות דיווחים כי לאחר העדכון המכשיר נתקע ולא ניתן לעשות איתו דבר (Brick). בסיום העדכון המכשיר מופעל מחדש ומוצגת התמונה בה נדרש לחבר את המכשיר למחשב ולתוכנת ה-iTunes, אולם דבר לא קורה מעבר לכך. אפילו הבלוגר הנודע MKBHD, טען כי ה-iPhone 6s Plus שברשותו הושבת.

באפל ממליצים לעדכן כרגע רק דרך ה-iTunes ולא דרך מנגנון העדכונים האוטומטי (OTA). אנחנו מוסיפים להמלצה כי כדאי להמתין עוד מספר ימים עד שהדברים יתבהרו ובכל מקרה לגבות את כל התוכן האישי לפני כן דרך ה-iTunes.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.