בשבוע שעבר דיווחנו כי בית משפט בגרמניה הוציא צו-מניעה האוסר על מכירה של הטאבלט החדש של סמסונג, ה-Galaxy Tab 10.1 באירופה, מלאי המכשירים לא יחודש עד אשר תתקבל פסיקה סופית בנושא – מכה קשה לענק הקוריאנית.

אך נראה כי המשפט ממשיך להסתבך ועל-פי מסמך התביעה שנחשף נראה כי בתמונות אשר הוגשו לבתי-המשפט בגרמניה ובהולנד נראה מכשיר שהוא אכן דומה יותר בעיצוב ל-iPad 2 של אפל.

בחלק התחתון של התמונה שנתנה לבית המשפט ניתן לראות את ה-Galaxy Tab וה-iPad עומדים זה לצד זה ונראה גודל המסך של הטאבלט של סמסונג כמעט וזהה לזה של ה-iPad החולקים לכאורה גם יחס זהה של 4:3. אולם בחלק העליון של התמונה, שהו המכשיר המקורי, ניתן לראות את גודל המסך האמיתי של ה-Galaxy Tab 10.1 שהוא בעל יחס של 16:9.

כמו-כן ניתן לראות כי בחלק העליון של התמונה השייך לגרסה האירופאית של ה-Tab,נושא את הלוגו של סמסונג בעוד הוא נעדר מהגרסה האמריקאית ובנוסף ניתן להבחין כי מסגרת המכשיר העליון נראית בהירה יותר בעוד שבמכשיר שלצד ה-iPad היא כמעט שחורה לגמרי.

איננו יודעים אם ההבדלים זאת תוצאה של עריכת תמונה מגמתית על ידי עורכי הדין מצד אפל אשר הגישו ראיה כוזבת במכוון על מנת להטות את התוצאות המשפט לטובתם או שמא מדובר בטעות אנוש כלשהיא? לצערנו לעולם לא נדע, ונאלץ להמתין לפסיקה הסופית בנושא. (מקור)

קרא עוד:  סמסונג הציגה פרסומת ל-Galaxy Z Flip לפני ההכרזה הרשמית

פורם לראשונה בישראדרואיד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.