איידיגטל, יבואנית מוצרי אפל, הודיעה היום (ג') על השקתו של השעון החכם של אפל, ה-Apple Watch. השעון יימכר בבלעדיות בסניפי הרשת בתג מחיר של 1999 שקל לדגם הבסיסי בקוטר 38 מ"מ.

לאחר המתנה ארוכה למדי, ומספר חודשים לפני הכרזתו של הדגם השני בסדרה, תשיק איידיגיטל את שעון ה-Apple Watch ב-11.2.2016 (יום ה'). בניגוד לארה"ב לא יושקו בארץ כל דגמי הסדרה, אלא רק דגמי הספורט והדגם היקר יותר בגדלי ה-38 וה-42 מ"מ, כאשר אלו ימכרו בתג מחיר של 1999 שקל ו-2299 ש"ח לדגם הבסיסי (ספורט) בהתאמה ואילו הקלאסי יימכר בתג מחיר של 2999 ו-3249 שקל בהתאמה.

איילת צרפתי רוזן, מנכ"לית איידיגיטל מסרה כי: "אנו שמחים לבשר על הגעת הApple Watch לישראל, לאחר שעשה רעש בעולם כולו ויצר הד בקרב חובבי הטכנולוגיה המושבעים ואוהבי הLife Style. על מנת לאפשר לצרכן הישראלי להכיר את הדגמים השונים, להתנסות בעצמו ולחוות את יכולות השעון, נערכה הרשת עם מתקני תצוגה יחודיים שסופקו על ידי Apple שבאמצעותם יכול כל אחד להתנסות ולמצוא את השעון שמתאים לו.״

שעון ה-Apple Watch, שהושק במרץ אשתקד, הוא השעון החכם הראשון מבית היצרנית האמריקאית. מלבד יכולתו של המשתמש לקבל שיחות ולהאזין למוזיקה דרך השעון כמו גם ניטור הפעילות הספורטיבית, לשעון גם קיימת חנות אפליקציות ייעודית וכן אפליקציות שמותאמות ספציפית לשעון. בנוסף, יכול המשתמש להשתמש בשעון ללא כל קשר לאייפון על-מנת לבדוק דופק, ספירת צעדים וכו', זאת בזכות החיישנים השונים הקיימים בשעון. עוד על השעון בסקירה שערכנו כאן ובוידאו בהמשך.

פער המחירים אינו שונה מהותית מארה"ב. כך, לדוגמה, נמכר הדגם הבסיסי בקוטר ה-38 מ"מ בתג מחיר של 349 דולר, בעוד הדגם היקר יותר גם הוא בקוטר 38 נמכר בתג מחיר של 549 דולר.