מנכ”ל אפל (Apple) טים קוק התארח בוועידה הטכנולוגית WSJD ושם נשאל בנוגע לשעון החכם של החברה, ה-Apple Watch. בעוד פרטים אודותיו נשארו חסויים, קוק נשאל שוב ושוב על עניין הסוללה, שכן כידוע זוהי אחת הבעיות המרכזיות של הטכנולוגיה הלבישה.

בתשובה לשאלה של כתב Wall Street Journal, האם השעון יוכל לשמש אותנו מעבר לשעות העבודה הרגילות ולהמשיך איתו לשעות הלילה הוא אמר: “אתה הולך להטעין אותו מידי יום”.

תגובת קוק תואמת את הציפיות, שכן לא רק אפל “סובלת” מבעיית זמני שימוש קצרים יחסית אלא גם שאר מוצרי החברות השונות מספקות זמני סוללה דומים. אף התלוננו על כך בסקירה שעשינו על ה-Moto 360. מלבד זאת, קוק לא היה מוכן למסור פרטים אודות המפרט המדויק, תאריך ההשקה או מחירו, שצפוי להיות יקר מהמתחרים.

בנוגע לתחום הטלוויזיה, שם שמועות וותיקות טוענות כי אפל מתכננת להציג מוצר חדשני לתחום אמר קוק כי “אנחנו חיים בשנות ה-70”, בהתייחסו לחוויית המשתמש בטלוויזיה. “יש עוד הרבה לעשות בתחום זה ומה שאנחנו עושים לא נוכל לפרט”.

בינתיים, משתמש העלה ל-GitHub סרטון בו הוא מציג את ממשק השעון החדש על גבי ה-iPhone, כך שניתן במעט להתרשם ממה שמצפה לנו על המסך הקטן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.