קצת יותר מחודש נותר לפני האירוע הקרוב של אפל ׁ(Apple) וחרושת השמועות כבר בעיצומה. השמועה הראשונה טוענת שהדור הבא של השעון של החברה, Apple Watch 2, יושק באירוע. בנוסף, האתר Digitimes מדווח כי בשעון תשתמש החברה בטכנולוגיה חדשה בשם One Glass Solution (או בר"ת OGS), שמשמעותה מסך דק יותר.

מכשירים המציעים כיום מגע משתמשים בטכנולוגיית Glass on Glass, או G/G, עבור המסכים. מדובר למעשה בשתי שכבות של זכוכית שמונחות זו על גבי זו. לפי הדיווח, חברת TPK הטאייוואנית ייצרה עבור אפל תחליף לאחת השכבות של הזכוכית באמצעות חומר דק יותר. משמעות הדבר היא שבגוף השעון עצמו יתפנה מעט מקום, שאותו יכולה אפל לנצל בכמה דרכים: או להגדיל את הסוללה, או להוסיף רכיבים כמו GPS או קישוריות סלולרית, או להשאיר אותו כמו ריק ולהפחית את משקלו של השעון. בהתחשב בעובדה שרבים צופים שהדור השני של השעון לא יכיל שינויי עיצוב אלא יתמקד בשדרוג רכיבים פנימיים, השמועה נשמעת הגיונית למדי.

כאמור, הדור השני של שעון החכם של אפל צפוי להפגין נוכחות באירוע שיתקיים בספטמבר הקרוב, בו תציג החברה מכשירי iPhone חדשים. אבל, לפי הדיווח TPK נתקלה בכמה בעיות טכניות בהפקת הטכנולוגיה החדשה, כך שלא ברור אם תהליך הייצור של השעון החכם יושפע, ואם זה ידחה את תאריך ההשקה שלו.

השמועות טוענות כי אירוע ההכרזה יתקיים ב-5 או ב-6 בספטמבר, ומכשירי ה-iPhone החדשים יוצעו למכירה כבר ב-16 בספטמבר. בהנחה שאפל מתכננת להשיק את ה-Apple Watch 2 יחד עם iPhone 7, כפי שטוענים רבים, ייתכן כי גם השעון יהיה זמין לרכישה כבר באותו תאריך.