האם מחירי התיקונים למוצרי אפל (Apple) בארץ צפויים לרדת? החברה תפתח בישראל מעבדת תיקונים לכל מוצריה הנמכרים בחנויות ותספק שירות בכל רחבי הארץ.

פתיחת מעבדות רשמיות תביא לידי שינוי בבעיה אקוטית למדי. נכון להיום רוכשים שנתקלים בבעיה כלשהי במוצר של אפל שברשותם – iPhone ,iPad או מחשב מקניטוש – נאלצים לבצע את התיקון במעבדה פרטית או דרך המשווק בישראל, ולשלם כפול ויותר מעלות התיקון המקורית. בנוסף, תיקון במעבדות לא רשמיות למוצרים השונים אינו מטופל ברמת האיכות והסטנדרט שמציבה אפל, כשמעבר לכך, הלקוחות גם מאבדים את האחריות הבינלאומית ללא ידיעתם.

לפי דה-מארקר, המעבדה שתיפתח בישראל בחודש מאי השנה תשתמש בחלפים מקוריים והמחירים בה יהיו דומים לאלה הנהוגים בחנויות אפל בארצות הברית ובאירופה. במקרה כזה המחיר הרשמי להחלפת מסך לדגמי iPhone 7s Plus או 6s Plus היה 149 דולר. החלפת מסך לדגם iPhone 7 תעמוד על 129 דולר ועלות החלפת סוללה תהיה 79 דולר בלבד. גם לבעלי מחשבי המק זו צפויה להיות בשורה חשובה שכן עלויות התיקון בישראל יקרות מאוד בהשוואה למחירים בעולם.

כבר תקופה ארוכה שלקוחות אפל בישראל מקווים כי תיפתח כאן חנות רשמית, אולם עד כה בחרה החברה במספר משווקים מורשים כמו איידיגטל, אייסטור ולאחרונה הצטרפה גם רשת באג.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Mahmmoud Ghadir

  בשעה טובה … סוף סוף יש חלקים מקוריים לאייפון 😁

  • Mans

   נכון. כי אחת הבעיות בארץ הן לא רק במחיר, אלא בכך שמשווק הרשמי לעיתים משתמש בחלפים הלא מקוריים של Apple. והתיקון הוא לא מהיר ולא עומד בסטנדרטים של אפל.

 • ב

  לא הייתי בונה על שיפור מאיידיגיטל, החנויות של אפל ידועות לשימצה בארה"ב וגם המחירים יהיו כמעט זהים אחרי המיסים של ישראל.
  נו שוין

  • Mans

   כל עוד אתם ממשיכים לקנות באיידיגיטל לא יהיה כל שיפור. אבל בפועל אין שום יתרון לקנות אצל היבואן הזה.
   רמת הזמינות של המוצרים אצלן לא טובה. ורמת השירות בין גרועים ביותר.