אייפון 7

צמד מכשירי ה-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus יושקו בישראל בעוד כשבועיים, ב-20 באוקטובר, בלילה שבין רביעי לחמישי, כך פרסמה iStore וגורמים ב-iDigital אישרו את המידע ל-TGspot.

המכשירים החדשים יושקו בסבב השני של ההשקה שמתכננת אפל (Apple), כחודש בלבד לאחר הגעתם לחנויות בארה"ב. לארץ יגיעו כל הדגמים, אם כי במלאי מצומצם מאוד ובהתאם למגוון הקיים כרגע בעולם. זה בעיקר אומר כי מי שמתכנן על צבע Jet Black לא הקיים בדגמי 128 ג'יגה-בייט ומעלה – יוכל להשיג אותו בהתחלה.

מחירם של המכשירים החדשים לא פורסם דרך כל המשווקים לארץ, ובינתיים רק iStore ו-iShare פרסמו את המחירים והם זולים במעט בהשוואה לשנה שעברה. כך מחירו של iPhone 7 הרגיל ב-iStore יעמוד על 3,799 שקל לגרסת 32 ג'יגה-בייט ועד 4,899 שקל לדגם 256 ג'יגה-בייט. עבור iPhone 7 Plus המחיר ההתחלתי יעמוד סביב 4,399 שקל ועד ל-5,399 שקל לדגם 256 ג'יגה-בייט.

מכשירי ה-iPhone 7 ישווקו בארץ על ידי חברת אייקון גרופ וסי-דאטה.
המכשירים ימכרו בחנויות איידיגיטל ו-iStore שקיבלה לאחרונה אישור כמשווקת מורשית למוצרי אפל בישראל, זאת לצד מכירה דרך מפעילות הסלולר והחנויות המקומיות. ב-iStore כבר הודיעו כי יקיימו לילה לבן בלילה שבין 19-20 באוקטובר במסגרתו יוצע אפשרות לטרייד אין על המכשיר הישן וכן הנחות על אביזרים נלווים.

עדכון: גם iDigital הודיעו כי הם יקיימו אירוע לילה לבן במתחם שרונה בתל-אביב, אולם לא פרסמו מחירים.

וידאו: הצצה ראשונה לאייפון 7

Apple iPhone 7

iPhone 7 מבית אפל מציג לראשונה מספר שינויים מהותיים. הוא חסין נגן מים ואבק ואין לו יציאת אוזניות סטנדרטית. המכשיר מצויד במסך 4.7 אינץ' עם שבב מרובע ליבות Apple A10 Fusion וזיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט RAM. המצלמה הראשית היא 12 מגה פיקסל והוא מגיע עם מערכת ה-iOS 10.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.