עבור רוב קוראי האתר, עדכון גרסה למערכת ההפעלה הוא בגדר יום חג, אך עבור מארק מנכר (Mark Menacher) נראה כי זה לא המצב והוא אף לוקח את אפל לבית המשפט ויוצא נגד מנגנון העדכון האוטומטי שבמכשירי ה-iOS.

מנכר תושב קליפורניה יוצא נגד האופן שבו פועל מנגנון העדכון האוטומטי שקיים במכשירי iOS, כאשר המכשיר מוטען ומחובר לרשת WiFi הוא מתחיל להוריד את העדכון שממתין בזכרון המכשיר עד לרגע שהמשתמש בוחר להתקין אותו – על-פי מנכר וכתב התביעה העדכון ששוקל 1GB ויותר תופס נתח יקר ממקום האחסון, שיש להזכיר לא ניתן להרחבה במכשירי ה-iDeveice, בנוסף לכך החברה מקופרטינו לא מספקת דרך להסיר את קובץ ההתקנה מהמכשיר ובכך 'לשחרר' את המקום התפוס.

מנכר מציין "באפל מתנהלת בבריונות ומתעלמת מהעדפות הלקוח בכל הנוגע [לעדכון] ל-iOS 7, נאמר על סטיב ג'ובס כי הוא נהג בגסות בעובדי החברה במרדף אחר לקוחות מרוצים אך נראה כי טים קוק מטפח תרבות של זלזול בלקוח…" מנכר לא דורש פיצוי בסכום גבוה ודמיוני אלא סכ"ה 50 דולר ואפשרות להסיר את העדכון מהמכשיר.

יש לציין כי אפשרות ההורדה האוטומטית לא חדשה והיא הוצג כחלק מחידושי iOS 5, השדרוג ל-iOS 6 גם הורד באופן אוטומטי אך גודלו היה קטן באופן משמעותי מהעדכון ל-iOS 7, שכן גרסה זו 'כבדה' יותר שכן היא כוללת עיצוב חדש למערכת ההפעלה לצד מגוון שיפורים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.