חודשיים לאחר שחרור גרסה 7.0.4 ל-iOS, מערכת ההפעלה למכשירים ניידים של אפל (Apple), החלה החברה בשחרור מדורג של גרסה 7.0.5 אשר כולל מספר תיקונים קטנים.

הבוקר החלו משתמשים מסין, גרמניה ואנגליה לקבל התראה כי קיים עדכון למכשיר ה-iPhone. מדובר בעדכון קטן ועל-פי רשימת השינויים בין הגרסאות מתקן בעיות הקשורות לרשת הסלולרית במכשירי ה-iPhone 5s ו-5c הנמכרים בסין. את הגרסה שמספרה 7.0.5 ניתן להוריד באמצעות 'עדכון מהאוויר' על-ידי גישה להגדרות -> כללי -> עדכון תוכנה או באמצעות חיבור המכשיר למחשב והורדת העדכון על-ידי תוכנת ה-iTunes. כאמור מדובר בעדכון שמופץ באופן מדורג, וזמין רק בחלק מהאזורים, אך אלו שלא מעוניינים לחכות יכולים לגשת לאתר iDownloadBlog ולהוריד את הגרסה החדשה באופן ידני.

בנוסף, כרגע עדיין לא ידוע אם הגרסה החדשה חוסמת את פריצת ה-Jailbreak שהתגלתה לאחרונה – כך שאם ברשותכם מכשיר פרוץ כדאי להמתין לפני העדכון.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.