אפל החלה ביום שישי האחרון את המכירה המוקדמת לשני מכשירי האייפון החדשים, ה-iPhone 6 ו-iPhone 6 Plus ונראה כי כבר אזלו מהמלאי. לפי הדיווחים ברשת, הדרישה הייתה כה גבוהה שבאתר אפל ובאתרי מכירה מורשים נגרמו עומסים כבדים והשבתה של האתרים לפרקי זמן ארוכים. חלק מהלקוחות אף לא הספיקו לבצע הזמנה למכשיר מספר שעות בלבד לאחר המכירה.

נציג אפל ששוחח עם Re/code אמר כי מדובר בשיא מכירות חדש, אבל לא ציין את מספר המכשירים שנמכרו. לשם השוואה, מכשירי ה-iPhone 5s ו-iPhone 5c הצליחו למכור יחדיו כ-9 מיליון יחידות בסוף השבוע הראשון לתחילת המכירה, כך שעד יום ראשון הקרוב המספר צפוי לעלות עוד יותר.

למי שינסה לרכוש כעת דרך אתר אפל את אחד מהדגמים יגלה כי זמן האספקה ל-iPhone 6 הוא 7 עד 10 ימי אספקה ואילו גרסת הפלוס בין 3 ל-4 שבועות זמן אספקה. מי שהחמיץ את ההזדמנות יוכל לרכוש את אחד המכשירים בעת השקתם בעוד כשבוע, ב-19.9, אולם הוא יאלץ לעמוד בתורי הענק בכניסה לחנות.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • בן

  כותרת חלופית:
  אנשים שברו את שיאי הטמטום, שוב…

 • אריק

  בכל פעם מחדש הם מבטיחים שדרוגים מרחיקי לכת ויש ציפייה עצומה ובסוף כל מה שהם עשו זה להגדיל את המסך. הרזולוציה נשארה זהה הסוללה גדלה ממש במעט וזה בגלל גודל המסך המכשיר אומנם אמין ויפה ונחשק אבל באמת שלא שווה את המחיר האסטרונומי שדורשים עליו ורק עכשיו הם מתחילים להתקרב לתכונות שיש למתחרים כבר מזמן כמו nfc ועוד והמעבד של ה-64bit לא שווה כלום עם זיכרון ראם כזה וגם אין אפליקציות שיודעות לעבוד איתו ולנצל אותו אז עבודה בעינים כבר אמרתי?

  • ארכיטקט

   מתי כבר תבין שמעבד זה לא רק ליבות ולא רק Ghz קרי מהירות שעון.

   שום אפליקציה שקיימת באנדרואיד לא תומכת בריבוי ליבות של יותר מ-2.
   על מנת שאפליקציה תשתמש ביותר מליבה אחת (כלומר חילוק עבודה במקביל לכל ליבה) צריך לתכנת אותה בצורה כזאת.

   אז יש לנו 2.5+- Ghz מול 1.3 Ghz על פניו ההבדל בין המעבדים כמעט פי 2 אבל למעבדי אפל יש כפול DECODERS יש 6 לעומת 3
   מה שמביא את ביצועי המעבד של אפל ברמת הליבה הבודדת ל-300 מיליון פקודות יותר בכל שניה עפ"י חוק הברזל בארכיטקטורה חומרה. (גודל הקוד כפול Instructions Per Cycle כפול זמן מחזור)

   מה כן נותן לך התדר של 2.5 Ghz וכמות הליבות?
   -צריכת חשמל גבוהה יותר
   – מספרים שאתה יכול להשוויץ מול אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם בחומרה וקוראים שיש תדר שעון גובהה והרבה ליבות.
   יגידו לך פה שאין צורך ב 64BIT כי גם ככה אין זיכרון מעל 4GB. אז זה נכון חלקית, אחד הדברים העיקריים של טכנולוגית 64BIT זה התמיכה במרחב כתובת גדול יותר של 2 בחזקת 64 במקום 2 בחזקת 32 כלומר תמיכה ביותר מ 4GB זיכרון.
   אבל בנוסף לתמיכה הזאת יש דבר שנקרא Double-precision שמעבדי A7 מאפשרים לבצע 2 פעולות כאלה במקום 1 במעבד 801 אבל זה במידה והקוד של האפליקציה נכתב ככה שהוא מנצל את זה. הכוונה היא לאפליקציה אשר תומכת ב 64BIT דוגמא יש במשחק Infinity blade 3 64 bit

   ב A7 יש כפול רגיסטרים לחישוב Integers כפול רגיסטרים לחישוב Floating -Point (נקודה צפה)

   ב A7 יש יותר זיכרון Cache ברמה הראשונה וברמה השלישית

   שאני אמשיך?

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    ואו כמה שטויות… השקעה מיותרת.. מי סיפר לך את הקשקוש הזה?? יש לי אייפון 5S ואני לא מתכוון להחליף אותו בעבודה בעיניים שנקראת אייפון 6 או פלוס או מה שזה רק יהיה. כי זה בולשיט. גם העדשה של ה 8 מגה פיקסל אם אתה כל כך רוצה לדעת באייפון 6 היא בכלל מיובאת מיצרן ZOPO מכשיר סיני ממוצע מאוד. קצת מביך האמת.. נחכה עוד שנה לאייפון הבא. אין ברירה. ודרך אגב.. מסכים גדולים? זה כל כך פאסה.. פשוט לא בבית ספרנו!!

 • א

  נמכר ובצדק.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כל לקוחות אפל "המסורים" שחיכו למשהו "שווה" סופסוף קיבלו את מבוקשם, מסך גדול יותר וקריא.
  לכן עכשיו הם יכולים לבזבז את כספם על מוצר "ששוה" משהו.
  מה שלא קיבלו ב-5 קיבלו עכשיו ב-6.
  מזל טוב, זוו הסיבה לשבירת השיא הנוכחי בכזו מהירות