קשה לומר שאנחנו מופתעים על כך שאפל (Apple) שברה את שיא המכירות שלה פעם נוספת עם מכשירי הדגל החדשים, ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus, כאשר החברה הודיעה כי מכרה 10 מיליון יחידות בסוף השבוע הראשון של ההשקה. מדובר בסך המכירות בפועל בחנויות ובאתר האינטרנט ולימים שישי עד יום ראשון האחרון.

השיא הקודם היה של ה-iPhone 5s וה-iPhone 5c שהושקו לפני שנה ומכרו בימי ההשקה 9 מיליון יחידות. מכיוון שבשני המקרים מדובר בשני מכשירים שיצאו לשוק באותו זמן, מדובר במספרים גדולים יותר משל ה-iPhone 5, שמכר בימים הראשונים להשקתו 5 מיליון מכשירים. מעבר להישג המרשים הזה, אפל גם שברה לאחרונה את שיא ההזמנות המוקדמות למכשירים החדשים שלה, כאשר 4 מיליון יחידות הוזמנו ב-24 השעות הראשונות בה היא החלה את המכירה, מספר כפול מהמספר של מחזיק השיא הקודם – ה-iPhone 5, שהצליח להגיע ל-2 מיליון יחידות ״בלבד״.

גל ההשקה השני של המכשירים עתיד להתחיל בסוף השבוע הקרוב, כאשר המכשירים יגיעו ל-20 מדינות חדשות, בניהן בלגיה, דנמרק, פינלנד, אירלנד, איטליה, ניו-זילנד, נורווגיה, קטאר, רוסיה, ערב הסעודית, ספרד, איחוד האמירויות הערביות ועוד. המכשירים, לאלו שעוד לא הספיקו להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו, נמצאים כבר אצלנו והסקירה בדרך אליכם.