לפני שעות בודדות, אפל (Apple) שיחררה עדכון קטן למערכת ההפעלה iOS, עדכון שמספרו 8.1.2. עדכון זה מגיע לפתור בעיה שכאשר משתמשים רכשו רינגטונים (Ringtones, מנגינות) מחנות ה-iTunes, הצלצול לא הורד כהלכה למכשיר. בכדי להחזיר את הצלצולים בחזרה למכשירים, על המשמשים להתקין את הגרסה החדשה ולהכנס לקישור הבא.

מלבד תיקון הבאג, אין פיצ'רים חדשים בגרסה 8.1.2, שמזכירה מאוד באופיה את 8.1.1 שלא הביאה עימה דברים חדשים מלבד תיקוני באגים. עדכון זה לא היה במסגרת ניסיון (Beta – בטא) למפתחים, כאשר במקביל אפל ממשיכה לבחון את גרסה 8.2 שמביאה עימה תמיכה בשעון החדש של אפל, ה-Apple Watch, ביחד עם ה-WatchKit, ערכת פיתוח של האפליקציות לשעון.

נכון לשלב זה, לא ידוע האם העדכון חוסם את הפריצה של קבוצת ההאקרים הסינית TaiG. אם אתם בעלי מכשיר פרוץ, לפחות בשלב זה, אל תעדכנו לגרסה החדשה. העדכון זמין דרך האוויר (Over The Air) למכשירי האייפון 4S ומעלה, אייפד 2 ומעלה ואייפוד טאץ' דור 5.

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".