כמו כל מוצר של אפל (Apple), גם ה-iPhone SE, מכשיר הביניים של החברה, מושך הרבה באזז. אבל אם פרסומים קודמים הצביעו על תאריכים מוקדמים יותר, תוך התמקדות ב-18 במרץ, הדיווחים – לדוגמה באתר Re/Code – מספרים עכשיו שההכרזה ככל הנראה תתבצע בשבוע של ה-21 במרץ, כלומר כמה ימים קדימה. מעבר לכך אין שינוי של ממש בתוכן של ההכרזה הצפויה: מלבד ה-iPhone SE יושק ככל הנראה גם iPad חדש וכן רצועות חדשות עבור השעון החכם של החברה, ה-Apple Watch.

ה-iPhone SE, כנראה ראשי תיבות של Special Edition (מהדורה מיוחדת), יגיע עם תצוגה בגודל 4 אינץ'. הוא מבוסס על ערכת השבבים A9 יחד עם מעבד M9, וכולל מצלמת 12 מגה-פיקסלים הזהה לזו של ה-iPhone 6s. המכשיר לא יציע את תכונת ה-3D Touch, אך תכונת ה-Live Photos כמו גם שירות התשלומים Apple Pay יככבו בו. הוא צפוי להגיע בצבעי כסף, אפור, או Rose Gold. הוא יתומחר, על פי הערכות אנליסטים, בין 400 ל-500 דולרים.

כאמור, אנו צפויים לראות גם iPad חדש הדומה מאוד בתכונותיו ל-iPad Pro שאליו יצורף גם ה-Apple Pencil. ההבדל העיקרי יהיה בגודל התצוגה שיעמוד על 9.7 אינצ'ים. בנוסף אנו צפויים לראות גם אביזרים חדשים לשעון החכם של החברה, Apple Watch ואולי, אך בסבירות נמוכה מאוד, גם נראה דגמים נוספים של השעון.

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • ‫ברק יעקובי‬‎

  לדעתי המסך קטן מידי והמחיר גבוה מידי. Mi5 נראה התמורה הטובה ביותר למחיר 500 $ לדגם היקר.

  • odme10

   יש אנשים שמעדיפים את גודל המסך הקטן של האייפון 5 וה 5s
   שמעתי גם שלאחר השקתו של האייפון 5SE האייפון חמש אס יעלה 200$

 • odme10

  לדעתי האייפון החדש (iPhone SE) יצליח בשוק רק אם הוא יהיה זול משמעותית מהאייפונים הנוכחיים. בנוגע לאייפד אני מקווה שמחירו ישאר בגדר ה 500 דולרים למרות שינוי שם המותג, חוץ מזה הוא הולך להיות מפלצתי בביצועים, באיכות סאונד ונראה אחזה עוד הפתעות אפל מתכננת לנו

  • iphone1000

   הוא יצליח בטוח

  • pizzaboy

   הוא יצליח בכל מקרה…