אפל פותחת סניף ראשון בישראל: על פי הפרסומים, החברה תקים משרד רשמי בארץ בניהול של ניר אילון, עובד אפל בלונדון האחראי על הקשר עם מפעילות הסלולר המקומיות זה מספר שנים.

המשרד יוקם בהרצליה בניהולו של אילון אשר יהיה מנהל השיווק ויעסיק מספר עובדים שיתנו מענה לשוק המקומי וניהול היחסים מול היבואנים הרשמיים iDigital ו-C-Data שנוספה לאחרונה. המשרד גם יהיה אחראי על תקציב הפרסום אולם הוא אינו יהיה בקשר ישיר מול לקוחות וכי מדיניות העבודה לא תשנה בשלב זה.

צעד זה בהחלט יכול לקרב את אפל לשוק המקומי ויאפשר לה להכיר טוב יותר את הצרכים ולהיות קשובה יותר ללקוחות. ייתכן כי בעקבות פתיחת הנציגות, תיסלל הדרך לחנות אפל רשמית בעתיד, ותאפשר שירות טוב יותר לצרכן.

הכנסת C-Data לשוק הצליחה להגדיל את מכירות מכשיר האייפון בישראל כשעל פי נתוני IDC, ברבעון הראשון של השנה נמכרו 214 אלף מכשירי אייפון לעומת 196 אלף מכשירי גלקסי של סמסונג, זאת לפני השקת ה-Galaxy S5 שהשפיע על הנתונים ברבעון השני של השנה.

זוהי לא הפעם הראשונה שבה אפל מבצעת השקעות בישראל. לפני מספר שנים רכשה את חברת אנוביט ופריים-סנס והיא מפעילה מרכז פיתוח גדול ברעננה ובחיפה, אולם זו פתיחת משרד רשמי של החברה העוסק בשיווק ופרסום מוצריה מעיד כי היא מעוניינת להשקיע בשוק הישראלי גם בתחום של מוצרי הצריכה ולהתחרות כנגד LG, סמסונג ואחרות שכבר מפעילות משרדים דומים.

תמונה: pingping cc flickr

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Ori

  משרד או סניף ??

 • המחיר הלא הגיוני שמוכרים אייפון בישראל גורם להרבה אנשים לשלול את האופציה הזאת לרכוש אייפון

 • א

  מעולה!!

 • darkidan1111

  יכולים להיות שינווים במחיר במידה והם יפתחו חנות רשמית, כי המחירים עקרונית די זהים באירופה (יחסית כמובן) ואותו מחיר לכל ארה"ב, אז למה שלנו לא יהיה מחיר יותר אטרקטיבי מאשר המחיר הידוע לכל- 3600.

  • אנונימי

   הם לא יפתחו חנות רשמית, לפחות לא בזמן הקרוב (הזמן הקרוב – שלוש – ארבע שנים)
   מיליון אחוז, מיליארד אפילו.
   יש את היבואנית הרשמית שלה יש 10 חנויות – iDigital.
   והיא מתפקדת מעולה ואפל מאוד מרוצה ממנה.