האם אפל עומדת לוותר על השקת iPad עם מסך גדול במהלך 2014? בניגוד להערכות קודמות לפיהן החברה התכוונה להוציא השנה טאבלט עם מסך בגודל 12.9 אינץ', לאור הערכה שהשוק יחפש טאבלטים עם מסכים גדולים יותר, החברה כנראה תדחה את ההשקה של טאבלט כזה לשנה הבאה, אם בכלל. הסיבה היא הערכות חדשות, כמו של חברת מחקרי השוק KGI Securities, שהמכירות הכלליות של הטאבלטים יירדו ב-2014 לעומת 2013.

עם זאת, כזכור סמסונג (Samsung), כן מתכוונת להשיק שני טאבלטים עם מסך בגודל 12.2 אינץ', ומדובר ב-Galaxy Tab Pro וב-Note Pro 12.2, וזה היה אמור המניע העיקרי לרצונה של אפל להשיק גם כן טאבלט עם מסך גדול.

העדכון בטאבלטים שנראה מבחינתה של אפל, ושוב מדובר בהערכות בלבד, יהיה הדור השני של ה-iPad Air שאמור להיות מבוסס על ערכת השבבים החדשה A8 וככל הנראה גם יהיה מצויד בדור השני של חיישן האצבע, ה-TouchId.

ובנושא אחר, שקשור בערך באותו נושא, אפל ככל הנראה אמורה להפסיק את הייצור של ה-iPad 2 מחירו, כחדש, עדיין עומד על 399 דולרים. הגיע הזמן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.