כמעט חצי שנה לאחר שאפל השיקה את יישום המפות ב-iOS 6, היא עדיין לא מצליחה להתגבר על הבעיות הרבות שקיימות בהם. על פי הדיווח של AppleInsider, אפל מחפשת אחר לא פחות מ-10 מהנדסי תוכנה שיצטרפו לצוות המפות במטה החברה בקופרטינו. כפי שנאמר בדיווח, 9 מהנדסים “יטפלו בחובות תכנות שונים, בעוד אחד יטפל ביכולות הניווט”.

מודעת הדרושים הופיעה באתר אפל ומחפשת עובדים עבור צוות המפות ושם נכתב כי היא “משמשת מיליוני לקוחות והיא יישום המיפוי הטוב ביותר על כל פלטפורמה ניידת”, והוסיפה בהמשך: “אנחנו מדברים על המפות טכנולוגיות האחרות שלנו המבוססות מקום ולהביא אותם לרמה אחרת. עם מפות ווקטור, ניווט פנייה-אחר-פנייה ותלת מימד, זו רק ההתחלה”.

כזכור, טים קוק התנצל על הבעיות במפות זאת לאחר שאפל קיבלה ביקורת רבות. קוק הציע חלופות שניתנות להורדה כגון Bing, MapQuest ו-Waze, או אפילו שימוש במפות של Google או Nokia. בשל הבלאגן בכיר החברה סקוט פורסטל אשר עמד בראש צוות הפיתוח של iOS פוטר והדבר גרם לזעזועים באפל ומאז אמנם חלו שינויים ושיפורים רבים אולם עדיין לא כל הבעיות תוקנו. קוק אמר לאחרונה כי "ביצענו מספר רב של שיפורים במפות" והודה כי עדיין יש מקום לשיפור: "אנחנו ממשיכים לעבוד על זה, ונשחרר עוד שיפורים במהלך השנה הקרובה"

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.