חרף הביקורות הרבות אותן ספג המכשיר עקב מחירו הגבוה יחסית ואי עמידתו ביעד המכירות כפי שהציבה לעצמה, משיקה אפל את מכשיר האייפון 5C במהדורת ה-8 ג'יגה. 

מסתבר שהשמועות טרם ההשקה היו נכונות: החל מהיום, מושק מכשיר הדגל המשני של החברה בנפח 8 ג'יגה ויהיה זמין לפי שעה באירופה בלבד. הבוקר פרסמה חברת התקשורת הבריטית O2 את המכשיר בדף הבית שלה כאשר מחירו עומד על כ-409 פאונד (כ-2350 ש"ח). בנוסף, ניתן למצוא את המכשיר כאמור גם באתר הרשמי של אפל שמצטרף למעשה לחבריו המוצעים בנפחים של 16 ו-32 ג'יגה.

iphone 5c 8gb

המדינות שיחלו למכור את המכשיר הינם בריטניה, צרפת וגרמניה, אך צפוי להגיע בקרוב מאוד גם לשוק האוסטרלי ואף לשוק הסיני, שם יוגדר כמכשיר ביניים. כפי שסברו תחילה, מחירו של המכשיר יעמוד על כ-429 פאונד  (כ-2470 ש"ח). בנוסף להשקתו של מכשיר האייפון 5C, מסירה אפל מהמדפים את מכשיר האייפד 2 ומקדמת את מכירותיו של מכשיר האייפד 4שיוצע במחיר זהה למחיר בו הושק האייפד 2. המכשיר יוצע למכירה בנפח ה-16 ג'יגה במהדורת ה-WiFi בלבד במחיר של כ- 400 דולר, בנוסף למהדורת ה-3G של המכשיר, אותו ניתן יהיה להשיג במחיר של כ-530 דולר.

חברת iDigital, המייבאת את מוצרי אפל לישראל מסרה בתגובה כי: "טרם ידוע האם וכאשר יושק המכשיר בארץ. פרטים בנוגע למחירו, אם יושק, יפורסמו בנפרד".

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.