אפל השיקה הלילה את חנות המוזיקה iTunes גם בישראל. החנות הושקה בארץ יחד עם 55 מדינות נוספות ותאפשר רכישה במטבעה המקומי של שירים ואלבומים דרך מכשירי ה-iOS ודרך תוכנת המחשב.

מחיר שיר בודד יעמוד על קצת פחות משלושה שקלים ואלבומים מלאים מתחילים בפחות משלושים שקלים, אולם ישנם גם מחירים גבוהים יותר. כך לדוגמה חלק משירי הביטלס נמכרים ב-3.90 שקל לשיר ואילו שירים חדשים יותר נמכרים בפחות. כך גם באלבומים מלאים המגיעים ל-40 שקלים ויותר.

בחנות למעלה מ-20 מיליון שירים הזמינים להורדה, כולל גם שירים ישראליים ורובם ללא מנגנון ההגנה DRM, כך שניתן להעביר את השירים ממכשיר למכשיר.

בארץ קיימים מספר חנויות לרכישת מוזיקה כמו iMusic, חריף ועוד וכן שירותי סטרימינג למוזיקה של סלקום ווליום, פלאפון Musix ואורנג’ מוזיקה אולם העובדה כי חנות ה-iTunes היא חלק ממכשיר אפל, היא מאפשרת נגישות גבוהה יותר וקלה יותר לרכישה והורדת השיר ישירות למכשיר.

נוסף להכרזה זו, הכריזה אפל אמש על השקת האייפון 5 בישראל ב-14 לנובמבר. המכשיר יושק באורנג’, סלקום, פלאפון והוט מובייל ביום חמישי הבא כשמחירו עדיין לא נחשף.

להורדת ה-iTunes למחשב, מאתר אפל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.