העובדה כי נותרו מספר רב של חודשים עד אשר תחשוף אפל (Apple) את מכשיר הדגל הבא שלה לא מפריע לשמועות לזרום ובהמוניהן. על פי הדיווחים האחרונים, ה-iPhone 7 יכלול טעינה אלחוטית וכן אוזניות אלחוטיות שיחליפו את שקע האוזניות הסטנדרטי.

אם להאמין לדיווחים האחרונים, מלבד שינוי בעיצוב כפי שנוהגת לבצע מדי שנתיים, האייפון 7 יציע גוף דקיק למדי בהשוואה למימדי האייפון 6 וה-6S, וייתכן כי זו הסיבה מדוע אפל מתכנת לבטל לגמרי את שקע 3.5 מ"מ המיועד לכניסתן של אוזניות וכבל מדיה חיצוני. עוד נאמר כי ייתכן והעיצוב החדש יכלול גם חסינות כנגד מים, כפי שנמצאו לכך עדויות כבר בדור הנוכחי.

יציאת אוזניות Out?

דיווחים אודות ביטול שקע האוזניות הסטנדרטי כבר נשמעו מספר פעמים בעבר, אולם עתה נראה כי אכן הדבר עומד לקרות: על-פי הדיווחים האחרונים, אפל תציע באייפון הבא זוג אוזניות אלחוטיות, ללא כל חוט מקשר ביניהן. האוזניות, שייקראו EarPods, ימכרו כאביזר נפרד ולא יסופקו בתוך האריזה עימה יגיעה האייפון 7.

האוזניות יסופקו עם נרתיק צד כשזה יטעין אותן כשאינן בשימוש וכן יוכלו להספיק לכ-4 שעות ניגון רציפות. עוד מוסרים הדיווחים כי האוזניות החדשות תוצגנה במהלך חשיפת דגמי האייפונים הבאים, וימותגו תחת חברת ביטס אותה רכשה היצרנית לפני כשנה וחצי. אוזניות דומות הוצגו ב-CES על ידי חברת Bragi.

wireless in ear

על-מנת להתגבר על חוסר בשקע האוזניות הסטנדרטי, כן תציע אפל אוזניות חוטיות, אמנם אלו יתחברו לשקע הלייטנינג במכשיר ובנוסף, גם יוצעו למכירה בנפרד מספר מתאמים בין חיבור המסורתי לבין חיבור הלייטנינג.

כך או כך, סביר כי נשמע דיווחים ושמועות נוספים לקראת חודש ספטמבר – במהלכו צפויה היצרנית להכריז על מכשירי האייפונים הבאים.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • Avi Ashkenazi

  יש בשוק מלא אוזניות BT. מדוע צריך כזה טררם גדול אני לא מבין!

 • נתי

  העיקר קנו את ביטס חח

 • david

  איזה גרוע.אין עוד שום מילה להוסיף. החשש הוא שכמו בכל מהפכה של אפל שהסיבה לה ברורה להשד יודע מי-החברות האחרות יעתיקו אותה אליהן.ואפילו לא מביאים לך את האוזניות האלו ביחד עם המכשיר!ושבכלל צריך להטעין אותן כל כמה שעות…גרוע.

  • iphone1000

   סמסונג תיהיה הראשונה להעתיק סוג כזה של אוזניות (עם קצת שוני)

 • Ghost Rider

  נראה לי תהיה פריצת דרך עם האוזניות האלה.. ואז כל החברות יעתיקו

  • 369

   חחחחחח שמע אתה מצחיק יחסית לאייפוניסט… עוד טימטום של אפל, החיבור 3.5MM זה אחד הדברים שרוב האנשים משתמשים והמתאם המטופש הזה רק יעיק עליהם, אין אחד שלא חיבר כבל לאייפון ושמע במערכת וכדומה. כרגיל אייפון מחפשת דרכים להיות "מיוחדת".

   • Ghost Rider

    אני לא אייפוניסט ויש לי נוט5

    • נתי

     האוזניות מדהימות אבל לא בהקשר של אפל חח

 • נתנאל

  כנראה הם אף פעם לא שמעו על אוזניות בלוטוט אלחוטיות שחסינות נגד מים…

 • נתנאל

  היו שמועות שגם יחזירו לS7 את החסינות נגד מים בתקן P67 השנה.
  כנראה השנה כל היצרניות מלבד אלה שעושות את זה כבר שנים כמו מוטורולה וסוני יפתיעו בחסינות נגד מים וטוב שכך.