על פי דיווח של 9to5Mac, אפל מתכננת להשיק מכשיר iPhone מוזל בעל מסך מוקטן של 4 אינץ' ולדברי המקור, מדובר במכשיר המיועד המיועד לאלו שרוצים אייפון מוזל עם מסך קטן מ-4.7 אינץ'.

על פי המידע, המכשיר לא עתיד להיקרא iPhone 6c אלא יהיה מעין גרסה משודרגת של ה-iPhone 5s ויקרא iPhone 5se. לשם זה יש שני פירושים אפשריים: iPhone 5 Special Edition (מהדורה מיוחדת) או שהאות e נועדה להוסיף את המילה Enhanced (משודרג) ל-iPhone 5s. כך או כך, המכשיר יהיה זהה ל-iPhone 5s כמעט לחלוטין מבחינה חיצונית, כאשר השדרוגים המדוברים ייעשו מתחת למכסה המנוע.

עוד נאמר כי ה-iPhone 5se יקבל את מעבד ה-A8 של החברה, יחד עם ה-M8, שבב NFC עם תמיכה ב-Apple Pay. הוא גם יגיע עם מצלמת 8 מגה-פיקסל כמו זו שנמצאת באייפון 6, עם תמיכה ב-Live Photos, צילומי פנורמה רחבים יותר, וכן תמיכה במיקוד אוטומטי (Auto-Focus) בצילום וידאו. מבחינה חיצונית, ה-iPhone 5se יישאר זהה ל-iPhone 5s, עם שיפורים קלים: הזכוכית הקדמית תהיה קעורה, כאשר היא מעוגלת בקצוות בדומה לזו שב-iPhone 6, והמכשיר החדש יגיע בארבעה צבעים, שלושה ישנים ואחד "חדש": כסוף, אפור, זהב, וורוד (Rose Gold). על פי המקור, על אף שהמכשיר צפוי לכלול תמיכה ב-Live Photos סביר להניח שלא יכלול מסך רגיש ללחיצה, וכן לא יתמוך בטכנולוגית ה-3D Touch של החברה.

המכשיר צפוי להיחשף מוקדם מהצפוי, באירוע של החברה שיתקיים בחודש מרץ, שם גם נשמע חדשות אודות מכשירי ה-iPad של החברה, ואולי אפילו על ה-Apple Watch.