רשת iDigital מדווחת כי מכשיר ה-iPhone SE שהושק לפני כחודש בארץ חוזר למלאי לאחר חוסר ממושך. המספרים מדווחים על ביקוש גבוה מההיצע ורשימת המתנה ארוכה למכשיר בבכל סניפי הרשת.

רשת iDigital מדווחת כי מכשיר ה-iPhone SE אזל מהמלאי עקב ביקוש גבוה, צפוי לחזור בתום ימים ספורים. מאז ההשקה נמכרו מאות מכשירים, כך שתוך מספר ימים נגמר מלאי המכשירים ברשת. כעת נערכים ברשת עם מלאים חדשים וה- iPhone SE יהיה זמין בחנויות שוב כבר מהשבוע הקרוב. בארה"ב קיים מצב דומה של ביקושים גבוהים, ודגמים רבים דווחו לאחרונה בסטטוס "סולד אאוט".

איילת צרפתי רוזן מנכ"לית iDigital מסרה כי: "ציפינו לביקוש גבוה עבור המכשיר החדש, אבל עדיין הופתענו מרמות הביקוש הגבוהות שגרמו לחוסרים. בימים אלו מגיע מלאי חדש של המכשיר לחנויות הרשת וכעת ניתן להגיע, לשדרג ולרכוש את ה-iPhone SE בכל אחת מחניות רשת iDigital. ה-iPhone SE החדש מהווה בשורה אמיתית לכל מי שטרם שדרג בגלל שלא רצה לעבור למכשיר עם מסך גדול או בגלל חסם המחיר.


ה-
iPhone SEמתאפיין במסך 4 אינץ' בדומה ל-iPhone  בדורו השישי (אייפון 5),  אך מהיר ממנו פי 3. הוא מגיע בעיצוב דק, בצבעי זהב, כסף, אפור ורוז גולד ועם ביצועים של מכשיר הiPhone 6s   שהושק לפני כחצי שנה: מצלמה אחורית עם 12 מגה פיקסל, ומעבד ה-A9 העוצמתי.

המכשיר נמכר בסניפי הרשת בתג מחיר של 2299 ש"ח ו-2999 ש"ח בהתאמה.

*הודעה לעיתונות

 

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.