אפל (Apple) חשפה אמש באירוע השנתי שלל מכשירים חדשים ובראשם את ה-iPhone 8 ו-iPhone X המצופה. דגמי ה-iPhone 8 יהיו זמינים להזמנה מוקדמת מה-15 בספטמבר ויגיעו לחנויות במדינות שונות בארה"ב ובמספר מדינות באירופה ב-22 לחודש. כעת, מודיעה החברה כי ישראל תיכלל בסבב השני של ההשקה העולמית וזה יקרה כבר ב-29 בספטמבר. עם זאת מחברת iStore נמסר כי בשל יום כיפור שיחול ב-29 לחודש, החברה קיבלה אישור להקדמת ההשקה בארץ ביום, ל-28 לחודש.

 

מדובר בצעד חסר תקדים בשוק הישראלי כאשר דגמים חדשים של אפל מושקים כשבוע בלבד לאחר השקתו העולמית, שכן בעבר זמן ההמתנה היה קרוב לחודש. בנוסף לישראל, דגמי ה-iPhone 8 יושקו בסבב השני במדינות נוספות בניהן רוסיה, ערב הסעודית, בולגריה, קרואטיה, יוון, הונגריה, הודו, רומניה ועוד.

מחירי ההשקה של iPhone 8 גבוהים ב-50 דולרים מהמחירים של הדגם הקודם ועל פי ההערכות בשוק הישראלי מחירו של הדגם הבסיסי (iPhone 8 עם 64 ג'יגה-בייט) יעמוד על בין 3400 ל-3600 שקלים, כאשר ייתכן והמחירים יאמירו למעל 5000 שקלים לדגם היקר ביותר (iPhone 8 Plus עם 256 ג'יגה-בייט).

דגמי ה-iPhone 8 החדשים מציעים עיצוב זהה לזה של iPhone 7 אך עם גב מזכוכית, בדומה ל-iPhone X. המכשירים מתהדרים גם מצלמה משופרת, במעבד החדש של החברה – A11 Bionic – החזק יותר ב-70% מה-A10 של שנה שעברה וגם בתמיכה בטעינה אלחוטית.

שתף:

Apple iPhone 8

האייפון 8 (iPhone 8), הוא הקטן מבין השניים שהוכרזו בספטמבר 2017. הוא בעל מסך 4.7 אינץ' עם שבב בעל שישה ליבות בשבב Apple A11 Bionic וזיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט. בגבו של המכשיר חיישן צילום באבחנת 12 מגה-פיקסל ובקדמתו 7 מגה-פיקסל. בנוסף, לראשונה במכשירי אפל, המכשיר תומך בהטענה אלחוטית והוא מגיע עם מערכת ההפעלה iOS 11

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.