תמונות חדשות חושפות כיצד ייראה ה-iPhone 7 (אייפון 7): אתר GSMarena הצליח לשים ידיו על תמונות יחסי ציבור כפי שהודלף על-ידי מקור אמין לכאורה כך שאם נאמין לשמועות, לא צפויים צמד (או יותר) המכשירים לעבור שינויים בגזרת העיצוב, ונראה כי אפל תדבוק קו אותו התבדה עם חשיפתם של מכשירי האייפון 6 ו-6 פלוס לפני כשנתיים.

כפי שגרסו השמועות עד עתה, ייתכן ואפל אכן תשמיט את יציאת האוזניות 3.5 מ"מ – מהלך שיסייע לה להפחית מעוביו של המכשיר וכי את מקומה יתפסו שני רמקולים בשני צדדיו, כפי שהופיעו לראשונה באייפון 5s אך הושמטו בדגמים המאוחרים יותר. פרט נוסף אותו ניתן לדלות מהתמונות הוא כי פסי האנטנות יוגבהו מעט וייעצרו בדיוק בקו המצלמה.

iPhone 7 picture

על פי השמועות עד כה, צפויים המכשירים הבאים בסדרה לקבל חיזוק משמעותי בדמות הגנה כנגד מים ואבק כמו גם תמיכה בטעינה אלחוטית. בנוסף, ייתכן ומיקומו של כפתור הבית הפיזי המשלב את חיישן טביעת האצבע ייעלם קליל ויהיה מעתה חלק מהמסך עצמו. אותן שמועות טוענות גם מכשיר האייפון הגדול יותר, iPhone 7 Plus, יזכה לזוג מצלמות אחוריות וזיכרון עבודה גדול יותר – מה שיבדיל אותו מהדגם הקטן יותר.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.