כחודש חלף מאז השיקה אפל (Apple) על זוג מכשירי ה-iPhone 6 החדשים, וכבר עכשיו אפשר לומר כי אלו המכשירים הנמכרים ביותר של החברה מקופרטינו.

“ההשקה הגדולה ביותר של מכשיר iPhone אי פעם”, נכתב בשקופית כשבקדמת הבמה עמדד טים קוק באירוע אמש המשבח את מכירות המכשיר החדש, כשלדבריו, בחודש האחרון נשבר שיא מכירות חדש. קוק לא חשף את המספרים המדויקים, אך על פי הערכות נמכרו כ-21 מיליון מכשירים סה”כ משני הדגמים.

בסוף השבוע הקרוב יושקו המכשירים בעוד 32 מדינות נוספות ובכך אפל תגדיל את היצע המכירות אף יותר. ההשקה מתוכננת גם בסין, שם לפי הערכות נרשמו הזמנות מוקדמות לא פחות מאשר סך המכירות של אפל עד כה.

גם אצלנו זוג המכשירים יגיעו ב-23 לחודש כחלק מההשקה הכלל עולמית, כאשר מחיר יחל ב-3,879 שקלים לגרסת ה-iPhone 6 16GB ו-4,479 שקלים לגרסת ה-iPhone 6 Plus.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.