כחודש חלף מאז השיקה אפל (Apple) על זוג מכשירי ה-iPhone 6 החדשים, וכבר עכשיו אפשר לומר כי אלו המכשירים הנמכרים ביותר של החברה מקופרטינו.

“ההשקה הגדולה ביותר של מכשיר iPhone אי פעם”, נכתב בשקופית כשבקדמת הבמה עמדד טים קוק באירוע אמש המשבח את מכירות המכשיר החדש, כשלדבריו, בחודש האחרון נשבר שיא מכירות חדש. קוק לא חשף את המספרים המדויקים, אך על פי הערכות נמכרו כ-21 מיליון מכשירים סה”כ משני הדגמים.

בסוף השבוע הקרוב יושקו המכשירים בעוד 32 מדינות נוספות ובכך אפל תגדיל את היצע המכירות אף יותר. ההשקה מתוכננת גם בסין, שם לפי הערכות נרשמו הזמנות מוקדמות לא פחות מאשר סך המכירות של אפל עד כה.

גם אצלנו זוג המכשירים יגיעו ב-23 לחודש כחלק מההשקה הכלל עולמית, כאשר מחיר יחל ב-3,879 שקלים לגרסת ה-iPhone 6 16GB ו-4,479 שקלים לגרסת ה-iPhone 6 Plus.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
  • גד

    אני רק שאלה: מי בדק את הנתונים האלו ? אפל ? חברת פרסום מטעמה ? כי אם זה כך, ברור למה היא מתפארת בנוגע לכמות המכירות. כך גם לגבי הפרסומים באינטרנט, עליהם מסתמכים חלק מהמגיבים באתר זה. אני לא כל כך משוכנע בקשר לכמות המכירות. כידוע (ככלל שיווקי ישן), יש אפשרות ליצור חוסר מכוון בהיצע, כדי להגביר את "הביקוש" כביכול, ליצור רעש תקשורתי (באזז במחוזותינו) וכמובן כדי להגביה את מחירו, בדרך כלל ללא הצדקה, גם אם מדובר במכשיר טוב (ללא ספק), כזה שאינו בולט מעל האחרים המקבילים לו, ולפעמים, מה לעשות, נחות מהם. אבל זה, כאמור, חסר משמעות, בכל הנוגע למהירויות של הסמרטפונים היום. וכן…אני חובב אנדרואיד מושבע, ונהנה מכל רגע.

  • קמילה

    המידע בכתבה אינה נכונה,נמכרו כבר למעלה מ41 מיליון מכשירים וזה מידע שהיה לפני שבוע ככה שהמספרים גבוהים יותר עכשיו, ,הכתבה מלפני שבוע שנמכרו 21 מיליון מכשירים-http://bgr.com/2014/10/06/iphone-6-and-iphone-6-plus-sales-21m/ ובנוסף לכך 20 מיליון מכשירים בסין-http://fortune.com/2014/10/13/iphone-6-blowout-chinese-pre-orders-put-at-20-million-plus/.

    • בכתבה נכתב כי 21 מיליון יחידות נמכרו לפי הערכות (כולל קישור למידע) וכן עוד כמות דומה הוזמנו מסין, ההפרשים כמובן בערבון מוגבל כל עוד אפל לא מפרסמת מספרים