כשבועיים לאחר השקת ה-iPad Air, משיקה היום אפל את ה-iPad Mini Ratina עם המסך החד וזמין לרכישה דרך חנויות ואתר אפל בארה”ב. הדור השני של האייפד מיני מוצע החל מ-$399 לגרסת ה-WiFi 16GB, יקר ב-$70 יותר מאשר הדגם הקודם. מחירו מטפס בהתאם לנפח הרצוי, כך גרסת 32GB תמכר ב-$499, גרסת 64GB ב-$599 ועד $699 לגרסת 128GB.

אפל תשיק גם גרסת 4G LTE בארה”ב במחירים הנעים בין $529 לגרסת 16GB ועד $829 לגרסת 128GB וכרגע זמן האספקה עומד על יומיים עד שלושה לגרסת ה-WiFi וחמישה עד עשרה ימים לגרסת ה-4G.

האייפד מיני 2 (או iPad Mini Ratina Display בשמו המלא) מגיע עם מסך 7.9 אינצ' ולראשונה הוא מקבל את מסך ה-Retina Display עם 326ppi האיכותי, אותה חדות כמו באייפון רק בגדול יותר. מבחינת הביצועים, הוא גם מגיע עם ה-A7 (כפול ליבה Cyclone מתוצרת אפל) עם טכנולוגית ה-64 ביט שהוכרז ב-iPhone 5s החדש, כולל שבב ה-M7. גם חיי הסוללה נשארו על 10 שעות כמו ב-iPad Air, כשיש לו גם תמיכה רחבה יותר ב-LTE, מצלמת FaceTime HD משודרגת וזיכרון 1GB RAM.

בישראל הטאבלט לא נמכר כרגע באופן רשמי אך הוא צפוי להגיע בקרוב למפעילות המקומיות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.