היום, שברה אפל את שרשרת ה"שבועיים בין בטות" שמלווה אותה כבר שנים, ושחררה, באופן מפתיע, את הבטא השישית של iOS 7, רק שבוע וקצת לאחר הבטא החמישית. נראה שהבטא השישית של iOS 7 לא הייתה מתוכננת גם על ידי אפל להשתחרר היום, אך היא שוחררה כדי לפתור בעיה אחת ספציפית – iTunes בענן (iTunes in the Cloud).

iTunes בענן הוא שירות שמאפשר להוריד שירים שנרכשו דרך ה-iTunes  באופן אוטומטי לכל המכשירים שמחוברים לחשבון ה-Apple ID, כולל מחשבים, סמארטפונים, טאבלטים וכו', אם כי נראה שבגרסאות ההבטא של iOS 7 הייתה בעיה איתו. כעת, עם צאתה של הבטא השישית, נראה כי הבעיה נפתרה.

למי ממכם שכבר משתמש בגרסאות הבטא, ישנו פתרון קל לבעיה לאחר השדרוג: תחילה, יש את המכשיר לבטא השישית (ניתן לבצע דרך האוויר, למפתחים בלבד). לאחר העדכון, יש להתקין פרופיל (אותו המכשיר אמור להציע להתקין באופן אוטומטי) בשם ResetMusicAndVideosLibraries (אפס ספריות מוזיקה ווידאו), יש לגשת להגדרות > מוזיקה, ושם ללחוץ על Reset Media Library ולבסוף לבצע כיבוי והדלקה למכשיר. בינתיים, לא מצאנו עוד שיפורים או שינויים בבטא השישית, ספרו לנו בתגובות או בקהילות אם מצאתם.