עם הגעתם של זוג מכשירי האייפון החדשים, באפל מקווים כי רבבות אוהדים שזנחו אותה בעבר בשל גודל המסך, יחזרו בהמוניהם ויחליפו את מכשיר האנדרואיד שלהם לאחד מהשניים שיושקו בסוף השבוע.

כידוע, אחד הדברים המעצבנים במעבר בין מכשירים הוא הצורך לסנכרן בין המידע הרב ששמור אצלנו. בין אם זה אנשי קשר, לוח שנה, תמונות, מוזיקה ומסמכים אישיים, החשש הוא תמיד לפספס משהו או גרוע מכך – שימחקו בטעות נתונים במהלך העברה.

כדי לסייע לאותם משתמשים במעבר הלא כל כך ידידותי, העלתה החברה מדריך מפורט (באנגלית) המסביר כיצד ניתן להעביר את כל התוכן האישי ממכשיר האנדרואיד למכשיר האייפון. המדריך מחולק לפי קטגוריות התוכן השונות (אנשי קשר, לוח שנה, מוזיקה, מסמכים וכו’) ומציג כיצד הדבר מתבצע בפועל, אם זה להוסיף חשבון דואר במכשיר, העתקת תמונות ממכשיר האייפון לתוכנת ה-iTunes, יבוא המוזיקה ועוד. היא אף ממליצה להשתמש ביישומים צד שלישי המסייעים לתהליך ואת הצעדים הדרושים בכל סעיף וסעיף.

השקת המכשירים החדשים תתרחש בתוך ימים ספורים כך שאין זה מפתיע לראות כי אפל מנצלת את ההזדמנות לפתה משתמשים ממחנה האנדרואיד לעבור אליה. נציין כי אריק שמידט מגוגל, היה זה שכתב מדריך כיצד לעבור מאייפון למכשיר מבוסס אנדרואיד, אז אולי אפשר לראות זאת כמעין התשובה שלה בחזרה.

למדריך באתר אפל

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.