חברת אפל עדכנה אמש את החנות המקוונת שלה והחלה למכור דגמים מחודשים של מכשיר האייפד מיני בעל תצוגת הרטינה במחיר שנמוך משמעותית ממחירם של דגמים חדשים.

הפתעה בלתי צפויה קיבלה את פניהם של מבקרי חנות האונליין של אפל: לראשונה בתולדותיה החלה החברה למכור לקהל הרחב מכשירי אייפד מיני מחודשים בעלי תצוגת הרטינה  המריצים את מערכות ההפעלה הניידות של אפל (iOS), בנוסף למכירת המחשבים המחודשים מתוצרתה המריצים את מערכות ההפעלה הנייחות (OSX), שכבר נמכרים באתר מזה תקופה. מחירם כאמור של המכשירים המחודשים נמוכים משמעותית ממחירם של דגמים חדשים (כ-15 עד 16 אחוזים), בשל העובדה כנראה שעברו שיפוץ וחידוש.

המכשיר הראשון שהספיק לאזול המלאי היה האייפד מיני 2 בתצוגת הרטינה בדגמו הבסיסי, בנפח של 16 ג'יגה בלבד ובעל קישוריות ה-WiFi ללא קישוריות הסלולר, במחיר של 339 דולרים במקום מחירו המקורי שעומד על 399 דולרים. יתר המכשירים שנותרו הינם הדגמים בקיבולות ה-32 וה-64 ג'יגה בצבעי האפור חלל והכסוף, שנמכרים במחירים של 419 דולרים ו-509 דולרים, במקום מחירם המקורי שעומד על 499 דולרים ו-599 דולרים בהתאמה.

חשוב לציין כי כל המכשירים כאמור מוגדרים כמחודשים או שעברו תיקון למעט סוללה חדשה ומעטפת חיצונית. כמו כן, כל המכשירים המוזכרים כוללים שנת אחריות מבית אפל.