חברת אפל עדכנה אמש את החנות המקוונת שלה והחלה למכור דגמים מחודשים של מכשיר האייפד מיני בעל תצוגת הרטינה במחיר שנמוך משמעותית ממחירם של דגמים חדשים.

הפתעה בלתי צפויה קיבלה את פניהם של מבקרי חנות האונליין של אפל: לראשונה בתולדותיה החלה החברה למכור לקהל הרחב מכשירי אייפד מיני מחודשים בעלי תצוגת הרטינה  המריצים את מערכות ההפעלה הניידות של אפל (iOS), בנוסף למכירת המחשבים המחודשים מתוצרתה המריצים את מערכות ההפעלה הנייחות (OSX), שכבר נמכרים באתר מזה תקופה. מחירם כאמור של המכשירים המחודשים נמוכים משמעותית ממחירם של דגמים חדשים (כ-15 עד 16 אחוזים), בשל העובדה כנראה שעברו שיפוץ וחידוש.

המכשיר הראשון שהספיק לאזול המלאי היה האייפד מיני 2 בתצוגת הרטינה בדגמו הבסיסי, בנפח של 16 ג'יגה בלבד ובעל קישוריות ה-WiFi ללא קישוריות הסלולר, במחיר של 339 דולרים במקום מחירו המקורי שעומד על 399 דולרים. יתר המכשירים שנותרו הינם הדגמים בקיבולות ה-32 וה-64 ג'יגה בצבעי האפור חלל והכסוף, שנמכרים במחירים של 419 דולרים ו-509 דולרים, במקום מחירם המקורי שעומד על 499 דולרים ו-599 דולרים בהתאמה.

חשוב לציין כי כל המכשירים כאמור מוגדרים כמחודשים או שעברו תיקון למעט סוללה חדשה ומעטפת חיצונית. כמו כן, כל המכשירים המוזכרים כוללים שנת אחריות מבית אפל.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • vidati

  חהחה חדש 399 דולר מחודש 399 דולר, אם זה לא טעות זה אחלה חוש הומור. כי הפאנבויס של אפל יקנה גם את זה.

  • vidati

   יצאתי ציפס אבל עדיין המחיר כמעט זהה, עדיף כבר חדש אם כבר.

   • HTC One

    יצאת פיתה אבל מסכים איתך .. מכורי אפל יקנו כל זבל שיש להם להציע

    • פיתה בפסח? לא נשמע כמו רעיון חכם…

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    70 דולר זה לא כסף? מה אתה מקשקש

    • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

     זה ילד שההורים שלו משלמים. 70$ הפרש ואתה מקבל אותו מוצר. מה שנחשב מחודש בחנויות אפל זה כמו חדש.. לא תוכל להבדיל.

    • vidati

     אז אתה מעדיף לא לשלם את ה70 דולר האלה ולקבל מוצר משומש שמי יודע מה עשו איתו… שיבושם לך… אני מעדיף לשלם את ה70 דולר ולקבל מוצר חדש מאריזה הרמטית.

     בכל אופן אני לא אוהד של אפל יש לי נקסוס 7 ואני מבוסט ממנו (בעיקר מהמחיר שלו).

     • יוסי כהן

      והנה למה כדור הארץ נדפק…
      אני יכול להבטיח לך שלא יגיע לך מכשיר עם מעבד שרוף או משהו אפל בודקים הכל!
      זה דבר מאוד חכם לעשות תאמין לי שאותו לוח אם ומעבד באיכות כמעט כמו שהם יצאו מהמפעל. אני רק חושש לזכרון הפלאש.
      ואני אתך בנוגע לכך שהנקסוס עדיף^^

     • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

      מלא אנשים קונים את זה.. גם מחשבי מק מחודשים. זה לא באמת מחודש זה מחשב שקרה לו משהו ביצור ולא הגיע לשוק בדרך כלל.. זה שווה את הכסף