משפט הפטנטים בין אפל לסמסונג צפוי להיכנס אל סיבובו השני כשהשופטת לוסי קו (Lucy Koh) אישרה לאפל ביום שישי האחרון לתבוע את סמסונג בנוגע לפטנטים הנוגעים ל'סירי', העוזרת האישית של אפל. נזכיר, שעם השקת הגלקסי אס-3 הציגה סמסונג את שירות ה'אס-וויס' (S-Voice) אשר היווה את התשובה של סמסונג לשירות הקולי מבית אפל.

הקרב על הייחוד
עד כה דחתה השופטת קו את בקשתה של חברת אפל לתבוע את סמסונג גם בנוגע לסירי וזאת בעקבות פסיקת הפיצויים בנוגע למשפט הפטנטים הקודם – בו עורכי-הדין של אפל טענו כי מכשירי סמסונג מחקים את "המראה והתחושה" של המכשירים של החברה מקופטרינו.

זה קורה שבוע לאחר שהשופטת קו הטיבה עם סמסונג והפחיתה את תשלום הפיצויים מסכום של מליארד דולר ל-600 מליון דולר, אך בעקבות לחץ מעורי הדין של אפל השופטת קו נותנת אור-ירוק לאפל להיכנס לסבב תביעות חדש והפעם על הפרק הטכנולוגיה  שעומדת מאחורי סירי – נראה שאפל נחושה להגן על סירי שכן זו הפכה תוך זמן קצר לאחת האפשרויות היותר ייחודיות שמציעים המכשירים הניידים מבית אפל.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.