גרסה חדשה למסך הבית Apex, זכתה לעיצוב על-פי הקווים המנחים של ה-Material Design, העיצוב השטוח החדש של מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android)

Apex הוא אחד ממסכי הבית (Launcher) הפופלארים ביותר למערכת ההפעלה אנדרואיד, הוא בעל עיצוב הקרוב לזה של המסך הבית של גוגל (Google) אך עם יכולות התאמה אישית מתקדמות.

עיצוב ה-Material Design היא השפה העיצובית החדשה של גוגל אשר כוללת מאפיינים שטוחים, לצד אנימציות ונגיעות של צבע.כחלק מהטמעת השפה העיצובית ניתן לראות שינויים ב: סמלי התפריטים, סמל מגירית היישומים, הרקע של מגירת היישומים, סמל תיקיות חדש ומחווני הגלילה שעתה נראים במכשירים אחרים אשר מריצים את אנדרואיד 5.0. השינוי העיצובי מגיע לאחר שבאוקטובר האחרון, עם גרסה 2.7, מסך הבית קיבל מספר מאפיינים של עיצוב Material Design אך לא עיצוב נרחב כמו בגרסה זו. על-פי רשימת השינויים ישנם עוד שינויים ושיפורים מתחת למחסה המנוע.

הגרסה 3.0 החינמית של Apex זמינה להורדה בחינם מחנות הגוגל פליי (Google Play) אך ישנם מספר מגבלות, גרסת הפרו אשר כולל אפשרויות התאמה אישית נוספות, זמינה להורדה במחיר של 14 שקלים.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • Nachum37

  איך Apex לעומת נובה? מישהו ניסה לזמן מה?

  • ג.ד.

   קניתי את שתיהן, ונובה משמעותית יותר טובה – בעיקר ככל הקשור למהירות (גם על נוט 3) ולמערכת הנוטיפיקציות (הודעות שלא נקראו, וכיו"ב)

   • Yossi Cohen

    אוי נו באמת אתה לא יכול לראות מי מהם יותר מהיר על פאקינג נוט 3!
    הם כמעט זהים (חוץ מהעובדה שנובה קיבל מטריאל קודם)

  • Yossi Cohen

   הTSF SHELL מנצח את כולם(הבטא בחינם דרך אתר הפייסבוק שלהם)
   אבל בשל הקלילות של נובה אני תמיד חוזר אליו.
   רק אל תשכח להכנס ל LOOK AND FEEL בכדי לשנות את מהירות הגלילה לסטוק(הרגיל,נובה, טיפה מוזר הוא כאילו גולל יותר מהר מהאצבע שלך.)

   • Nachum37

    TSF SHELL סתם צעצוע. אי אפשר להשתמש בו יותר מחמש דקות.

    • Yossi Cohen

     חבר שלי כבר משתמש בו בגלאקסי 2 יותר משנה וחצי. (על KK)
     אני גם השתמשתי בו איזה חודש.(עד שנמאס לי מהREDRAWS אצלו אין.) הוא ממשק מדהים נוח ויעיל. לא צעצוע יותר.