הפיכת צוות CyanogenMod לחברה עושה את שלו, ובכיר מפתחי הרום AOKP רומן ברינג (Roman Bring) שהוא גם אחד ממייסדיו, עוזב את תפקידו ועובר לפיתוח אצל הרום המתחרה.

אלו חדשות מרעישות בקהילת פיתוח הרומים העולמית, וברינג שהחל את פיתוח הפרויקט בסוף 2011, הביא את הרום הראשון שלו למכשיר ה-Galaxy Nexus. מאז, AOKP גדל והתפתח יפה מאוד עם תמיכה בעשרות מכשירים שונים, והפך עם הימים לרום הפופולרי השני אחרי CyanogenMod. אך אל דאגה, רום ה-AOKP ימשיך לפעול גם בלעדיו, ולמרות זאת הוא אמר כי הוא ימשיך לעבוד ולפתח את הרום בזמנו החופשי.

מאז ש-CM הכריזו על הפיכתם לחברה, הם כבר כבר הספיקו להשיק גרסאות קיטקט למגוון מכשירים, להציג את CM Installer, להשיק את Oppo N1 בגרסת CM ועוד, ואת זה הם הספיקו ב-4 חודשים בלבד. אז אפשר רק לדמיין מה יעשה גיוס של מפתח בכיר כמו רומן ברינג לחברה החדשה.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • גם המייסד של רום Chaos הצטרף לCyanogen:
  http://www.androidauthority.com/chaos-clark-scheff-339028/

 • פיזיקאי משועמם

  כל המוחות הגדולים האלה לא מסוגלים כבר למעלה משנה להוציא רום יציב ללא באגים לאס 4 i9500

  • מתכנת עילאי ומתנשא

   עוד סיבה למה לא כדאי לקנות מכשירים של סמסונג

  • אין לזה שום קשר למוחות גדולים או לא כי לא שחררו את קוד המקור של המעבד לגירסא הזאת של הגלקסי 4 ובלעדיה אי אפשר ליצור רום AOKP (אפשר אבל היא תהיה מלאה בבאגים ואי תאימות למכשיר) אלא רק כזה שמבוסס על הרום של סמסונג. ברגע שהחברה שאחראית על הנושא(סמסונג או החברה שמייצרת עצמה את המעבד) תשחרר את קוד המקור אתה תראה הפצצה של רומים כאלה לגלקסי 4, עד אז צריך פשוט להמתין בסבלנות

  • מתכנת

   הבעיה בדרייברים.
   המתכנתים צריכים לממש בעצמם את הדרייברים למעבד ה-exyonis (או איך שלא כותבים את זה). אז אל תצפה ליותר מדי. רוצה בלי לאגים – קונים נקסוס.

   • מרדכי

    exynos ,sumung exynos

  • גלקסיה

   עוד חודשים יצא, כל הבאגים תוקנו מלבד איכות השיחה משיחות שלי אם המפתח הוא אמר שהוא כבר בסיום הפיתוח. זה הבאג הגדול היחידי שנשאר.