דו"ח חדש של AnTuTu, אפליקציית מבחני הביצועים הואוספת נתונים לפי שימושי המשתמשים, מעלה תוצאות מעניינות למדי בכל הנוגע לסמארטפונים שמריצים את אנדרואיד (כלומר, מכשירי iOS ו-Windows Phone לא נכללו). מהדו"ח עולה שבשנת 2014 סמסונג אמנם המשיכה להוביל כחברה הנמכרת ביותר בעולם, אבל המכשיר שהוביל את המכירות ברחבי הגלובוס דווקא לא היה שלה בכלל.

לפי הדו"ח, 16.9 אחוז ממשתמשי אנדרואיד בחרו השנה לרכוש את ה-Xiaomi Mi 4, מכשיר שיצא לשוק לפני כחצי שנה בלבד. הדור הקודם שלו, ה-Mi 3, ממוקם במקום הרביעי עם 15 אחוז, כפי שדורג ב-2013. סמסונג הצליחה להכניס ארבעה מכשירים לעשירייה הפותחת, מה שהופך אותה כאמור לחברה הפופולרית ביותר, אבל הקהל שלה מתחלק בין ה-Galaxy Note 3 (שעדיין רץ חזק במקום השני למרות שהוא בן יותר משנה), ה-Galaxy S5 (מקום שלישי), ה-Galaxy Note 4 החדש (מקום שביעי) וה-Galaxy S4 (שהיה בשנה שעברה במקום הראשון וכעת ירד למקום האחרון).

עוד מעניין לגלות ששלוש חברות חדשות נכנסו לעשירייה הפותחת של 2014 ולא היו שם כלל ב-2013. ה-OnePlus One עשה את דרכו למקום השמיני, ה-MEIZU MX4 במקום השישי וה-ASUS ZenFone 5 במקום החמישי. האם זה אומר שהעולם נפתח יותר ליצרניות סיניות?

antutu-2014-1

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • התמני

  אני יכול להבין למה הסינים וסמסונג מכבבים ברשימה…
  בגלל שאלה מכשירים שתמיד בודקים אותם לראות איך המכשיר פועל בגלל חוסר האמינות של החברות….
  זאת דעתי לפחות

 • בור

  antutu מפרסמת רק את מה שהיא יודע, שזה אומר מי הוריד והשתמש באפליקציה שלה.
  תשעים אחוז מהאנשים לא יודעים מה זה בדיקות הבנצ'מרקס האלה ולא אכפת להם. מי שבעיקר אכפת לו, זה אלא שקנו מכשיר סיני, ומתים להוכיח לעצמם(ולאחרים) איזה אחלה עסקה הם עשו.

  זה בערך סיכום התוצאה.

  מה זה אומר מבחינת מכירות בתכלס? פשוט כלום.

 • שמעון ברשישט

  חחח לא שאני יבין כאילו Antutu זה מקור אמין , חחח אני מעדיף להאמין לכולם ולא להם אם זה היה GeekBenchהייתי אומר שיש מצב גם אולי Antutu מושפעת כל דקה ממישהו אחר