רבים מכירים את דמויות הציפורים הזועמות (Angry Birds) המככבות במשחק הפופולרי יחד עם חזירים מרושעים ודמויות נוספות. בהמשך לטיזר שהופץ עוד בקיץ האחרון, אמש (ג') הודיעה חברת Rovio כי היא מתכננת להשיק משחק חדש לסדרת המשחקים המבוססים על הדמויות המשעשעות: מירוץ קארטינג תלת מימד שיכונה Angry Birds Go.

המשחק, שעתיד לצאת לחנויות האפליקציות ב-11 בדצמבר,  יכלול דמויות בעלות כוחות מיוחדים, רכבים הניתנים לשדרוג, מגוון מסלולי מירוץ והפתעות נוספות, כך מבטיחה חברת Rovio הפינית. בנוסף, יתמוך המשחק באינטגרציה עם העולם הפיזי בעת שיכיל את האפשרות לשחק עם צעצועי Telepods של חברת הסברו. הצעצועים האמיתיים "משוגרים" אל תוך האפליקציה בעת המשחק, ובכך מאפשרים חוויית משחק מציאותית יותר.

סדרת משחקי Angry Birds הושקה לראשונה בשנת 2009 ומאז כללה עוד ועוד גרסאות, כל אחת בעלת עלילה שונה. כשהסיפור הבסיסי מסתמך על מאבק בין ציפורים לחזירים, יצאו גרסאות שהעלילה שלהן מתרחשת בחלל, כאלה המתבססות על סרטי מלחמת הכוכבים ועוד גרסאות רבות ושונות. המשחק יצא בפלטפורמות רבות, בינהן: אנדרואיד, iOS, ווינדוס ו-Mac. כמו כן, יצאו גרסאות עבור דפדפן Google Chrome ואפליקציה לפייסבוק.

כאמור, הפצת Angry Birds Go תתבצע ב-11 לדצמבר, ותהיה זמינה בחנויות האפליקציות Google Play עבור אנדרואיד, iOS, ווינדוס פון 8 ובלאקברי 10.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.