במאי שנה, כשחשף אנדי רובין את Essential Phone שלו הוא הצהיר כי המכשיר יגיע ללקוחות הראשונים בארצות הברית תוך שלושים יום. אבל בפועל החברה לא הצליחה לעמוד בתאריך היעד. לפני כחודש הסביר בעל הבית כי הסיבה לעיכוב היא התאמת השימוש במכשיר לשימוש באזורים רבים בעולם. אז גם הובטח כי המכשיר יגיע ללקוחות "תוך מספר שבועות". ועכשיו, כדי להוכיח שהכל בעצם בסדר, רובין העלה לטוויטר תמונות שמוכיחות כי המכשיר כבר נמצא בקו הייצור.

התמונות שהעלה רובין מראות שלבים שונים בייצור והרכבת מכשיר הטלפון החכם בתוספת הכיתוב "אנו נמצאים בתפוקה מלאה, מתכוננים במרץ לקראת השילוח של מכשירי ה-Essential Phone". בארצות הברית צפוי ה-Essential להימכר עם סבסוד אצל מפעילת הסלולר ספרינט (Sprint) או ברשתות קמעונאיות שיימכרו אותו במחיר מלא של 699 דולרים.

עיתוי ההשקה של Essential Phone יכול להיות בעוכרי החברה, שכן מדובר על תקופה בה LG וסמסונג (Samsung) צפויות להכריז על המכשירים החדשים שלהן, V30 ו-Galaxy Note 8 בהתאמה, שלא נדבר על ה-iPhone 8 של אפל (Apple) שכבר מציץ מעבר לפינה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.