בחודש שעבר הכריז מגזין Paper על תחרות חדשה במסגרתה נתבקשו גולשים להציע עיצובים (Faces) חדשים עבור מערכת ההפעלה למוצרים לבישים Android Wear מבית גוגל (Google). השופטים בתחרות היו מעצבים ואושיות אופנה שבחרו את חמשת הזוכים, אשר זמינים כעת להורדה ולכולם.

הזוכה הגדולה הייתה אנדריי גאיטה מאיטליה, מוזיקאי שלומד באקדמיה האיטלקית למוזיקה. הפרס שקיבל היה נסיעה לשבוע האופנה בפריז, כמו גם שעון אנדרואיד מיוחד ופגישה עם צוות העיצוב של גוגל בפריז.

העיצוב שהכין גאיטה מכונה Daylight, והוא מסוגל לשנות צורות וצבעים בהתאם לשעת היום. בשעות הבוקר למשל ניתן לראות בעיצוב השעון עננים על רקע כחול, וכאשר היום מתקדם הרקע משתנה לצבעים שתואמים את השקיעה. שאר העיצובים שזכו בתחרות הם Textile, Vertigo, Flamingo ו-Keyaki, וכולם זמינים להורדה בחנות האנדרואיד כבר עכשיו.

רון נבון מעצב וקריאייטיב דיירקטור ב-Nafca אשר עיצב את ממשק התצוגה Textile אמר: "הרעיון מאחורי העיצוב הוא שניתן להחליף רקעים (בדים אופנתיים וטקסטיל) ולהתאימם ללבוש שלנו, לדוגמה: אם את או אתה לובשים חולצה אדומה, תוכלו לבחור לשעון רקע של בד אדום." עוד הוסיף רון כי יש כאן הזדמנות לפריצת דרך, שכן שעונים הקונבציונאליים הציגו עד היום את השעה במחוגים או בספרות דיגיטליות, השעונים החכמים הינם בעלי מסך דיגיטלי ויכולים להציג לנו הכל ברזולוציה גבוהה, כך שבפעם הראשונה, השעון פשוט יכול לכתוב לנו אותה ממש במילים.