כפי שפרסמנו בחודש שעבר, גוגל (Google) עדכנה את עמוד התמיכה שלה והצהירה כי מעתה, יהיה ניתן לקבל החזר כספי (refund) על אפליקציות שנרכשו עד שעתיים לאחר הרכישה. אפשרות זו קיימת במקרה שהאפליקציה היא לא מה שציפיתם לו, או שלא נהניתם מהמשחק ולא חושבים שהסכום שבזבזתם עליו הוא כדאי, כך שניתן לקבל החזר ישירות בעמוד המוצר בחנות ה-Google Play.

עד כה, למשתמש היה פרק זמן של 15 דקות בלבד לקבל החזר, אולם באם מדובר היה במשחק כבד, לעיתים זמן ההורדה היה ארוך יותר ולא היה ניתן להתרשם מהמשחק או מהאפליקציה בפרק זמן כה קצר, כך שלא ניתן היה לבקש את ההחזר.

המדיניות של אפל (Apple), בניגוד לגוגל, לא מאפשרת לקבל החזר כספי על רכישת אפליקציות בחנות וכל מקרה נבחן לגופו. כדי לקבל החזר יש לדווח על בעיה דרך החשבונית שהתקבלה במייל ואם הסיבה מוצדקת יוחזר הכסף למשתמש. הסיבות בגינם אפל תאשר החזר כספי היא בשל קריסה של האפליקציה, אם המשתמש חויב ולא קיבל את התמורה (רכישות בתוך-אפליקציות), אם האפליקציה אינה תואמת למכשיר, אם היא אינה פועלת כפי שהובטח ואם מדובר בתרמית.

כדי לקבל החזר ב-Google Play יש להיכנס לעמוד האפליקציה בחנות וללחוץ על כפתור ה-Refund (החזר), כאמור בתוך שעתיים מרגע הרכישה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.