אנדרואיד נוגט Nougat

בתחילת השבוע שיחררה גוגל את גרסה 7.0 של אנדרואיד בעלת שם הקוד 'נוגט' (Android Nougat) למכשירי הנקסוס השונים – Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P ומחשב הלוח Pixel C. העדכון הביא עימו מספר רב של חידושים כמו מסך מפוצל, עיצוב חדש למערכת ההתראות, תמיכה במציאות מדומה, מצב חיסכון בחשמל ותעבורה סלולרית ועוד.

אך משתמשי אנדרואיד רבים התאכזבו לגלות שבין החידושים לא נמצאו המשגר החדש למכשירי הנקסוס וכן ההטעמה של שירות העזר האישי Google Assistant בשורת הניווט, זאת כפי שדלפו לרשת טרם שיחרור הגרסה הסופית.

על-פי פורום המפתחים XDA נראה כי את החידושים הגדולים הללו נקבל ביחד עם השקת זוג מכשירי הנקסוס החדשים בעלי שם הקוד Marlin ו-Sailfish, אותם תייצר HTC, שכן אלה יגיעו כשהם מריצים את מהדורת תחזוקה גדולה (Maintenance Revision 1 או MR 1 בקיצור) של אנדרואיד נוגט.

בגוגל (Google) נוהגים להשיק עדכון גרסה גדול למערכת ההפעלה אנדרואיד ביחד עם חומרה חדשה שתלווה אותה והפעם עם גרסה 7.0. מכשיר ה-LG V20 הוא המכשיר החדש הראשון שיגיע כשהוא מריץ את הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה, אך הוא לא מכשיר נקסוס ונראה כי נאלץ להמתין עד לחודש אוקטובר המועד בו בדרך-כלל גוגל משיקה דגמי נקסוס חדשים.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • Yossi Cohen

  אז… service pack????

 • ‫אני אנונימי‬‎

  בסוף נגלה שה-v20 הוא גם נקסוס

  • ‫תומר נימצן‬‎

   חחחח כן

 • Yaya

  מזל!! גם אני הייתי מבין אלה שאחרי העדכון חיפשו פיצרים מעניינים חוץ מהריבוי משימות והכל, אבל אלה דברים שגם יצרניות אחרות הוסיפו ממזמן, אז עכשיו נחמד שיש את זה אבל לא מספיק, מקווה שהעדכון יתמוך גם לנקסוס 6P..

  • ‫אני אנונימי‬‎

   אני משער שהעדכון הזה יגיע גם למכשירים הישנים יותר פשוט רוצים לשמור הפתעות חדשות למכשירים החדשים

   • Osher Abergel

    דרך מצוינת לדעתי לשמור על ההייפ של מערכת ההפעלה ולהגביר את של המכשירים החדשים.