ימי הקיץ החמים הגיעו ואיתו החופש הגדול (לחלקכם) ולכן זה זה מצוין להוריד ולשחק יותר בסמארטפון שלכם. לא חסרים משחקים בחנויות היישומים אצל אפל או גוגל, אבל הקושי הוא למצוא את הטובים, ואם זה גם בחינם – עוד יותר טוב. אספנו מספר משחקים שחלקם רק יצאו לאחרונה וגם שיחקנו בהם, זו התוצאה

Despicable Me: Minion Rush

המשחק על פי הסרט “גנוב על המיניונים” אחד החמודים ששיחקנו לאחרונה עם אנימציה רבה וקולות מצחיקים וגם עם צד חברתי. במשחק אנחנו בדמות המיניון הצהוב הרץ על ההמסלול בתוך מפעל ענק והוא צריך בדרך לאסוף בננות (?) במקום יהלומים, להתחמק מטילים מתעופפים, מכוניות ועוד ולשחק עם חברים. אבל זה לא מסתיים כאן, כי למשחק שלבים רבים ומגוונים מאוד עם אפשרות להתאמת הדמות כרצוננו. הגרפיקה ממכרת לא פחות מהמשחק והוא מבטיח שעות של הנאה.

המחיר: חינם

הורדה: Android | iOS

 

Pitfall

רובכם וודאי לא הכרתם את משחק ה-Pitfall אשר יצא לראשונה בשנת 1982 בקונסולות האטרי, אבל יש לכם הזדמנו לשחק בגרסתו המודרנית מאוד שהושק למכשירי הסמארטפון בסוף שנה שעבר. במשחק, המזכיר למדי את טמפל ראן, אנו בג’ונגל סבוך מכשולים הדורש מאיתנו לקפץ, לחמוק מגשרים, להרוג נחשים ולאסוף יהלומים. בין לבין יש גם משימות שונות, אפשרויות שדרוג, נסיעה על אופנוע או מריצה ובונוסים לשחקנים המתמידים.

המחיר: חינם (פרסומות)

להורדה: Android | iOS

Icy Tower 2
משחק וותיק שכבר הגיע לגרסתו השנייה, בו אנחנו בדמות חמודה וצבעונית המקפצת בין שלבים שונים במגדל ארוך מאוד. כדי לנוע מצד לצד המשחק משתמש בחיישני התנועה של המכשיר כך שאנו נדרשים להטות את המכשיר כדי לקפוץ לשלב הבא. ככל שזווית ההטייה תהיה יותר חדה, כך הקפיצה תהיה גדולה יותר וכמובן עלינו להיזר שלא נפספס שלב כדי לא ליפול מטה. בדרך, אנו אוספים יהלומים, צריכים להתמודד עם רעידות אדמה ושלבים הנעים מצד לצד. כמובן נוכל לשדרג את עצמנו בדרך למעלה (או מטה) עם אפשרות לזכות במטרייה, להגדיל את הופעת המטבעות או לרכוש טיל שישלך אותנו מעלה.

המחיר: חינם (פרסומות)

הורדה: Android | iOS

 

RedLine Rush
מירוץ מכוניות זה תמיד דבר מהנה, ועוד יותר אם ניידות משטרה דולקות אחריך. Redline Rush הוא בדיוק כזה: מרדפים בכבישים מהירים בו נדרש מהשחקן לחמוק ממכוניות, מנידות משטרה ומכשולים שבדרך וגם לאסוף מטבעות ויהלומים כדי לזכות בעוד נקודות. ניתן לשדרג את המכונית, לרכוש תוספים ושדרוגים (כמו ניטרו, מגנט מטבעות ועוד). המשחק הוא בסגנון השימוש הקלאסי (כפתורים לתנועה ימינה או שמאלה) ומאפשר לרכוש מטבעות לצורך בונוסים ותוספות. Redline Rush רק הושק לאחרונה וכבר צבר מאות אלפי הורדות בחנויות האפליקציות, אל תפספסו.

Redline Rush

המחיר: חינם באנדרואיד, $0.99 ב-iOS

הורדה: Android | iOS

 

Into The Dead
משחק אלים במיוחד בו העולם הפך לאפל ואנו נאלצים להתמודד מול אלפי זומבים המאיימים לחסל אותנו. מטרת המשחק היא להחזיק כמה שיותר זמן מעמד שלא ניתפס על ידי אחד הזומבים ובדרך לאסוף בונוסים ולהצטייד בנשק חם. נוכל להתחרות גם כנגד חברים בפייסבוק ולעמוד במשימות השונות שבדרך.

Into the Dead

המחיר: חינם

להורדה: Android | iOS

כל המשחקים נבדקו על מכשיר ה-Galaxy S4, לסקירה המלאה שלנו לחצו כאן.

יש לכם עוד המלצות? כתבו לנו בתגובות.